Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogy lehet távkapcsban élni?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet távkapcsban élni? Tombolnak bennem a hormonok! Annyira kívánom őt mindig! Hogy lehet ezt hosszabbtávon kibírni?

Figyelt kérdés
Én 18 ,barátom 23 .Egy óra távolság am ,szoval nem olyan vészes,de forr a vérem,mindig vele akarok lenni,és mindig csak arra gondolok hogy szexeljünk már végre...még suli,érettségi miatt nem költöztem oda,meg anyumék nem is díjaznák(nem mintha zavarna) csak tényleg olyan rossz igy a hétköznapokat kibírni nélküle!'

2017. máj. 31. 22:03
 1/4 anonim ***** válasza:

Hát, nehéz. Én csak szünetekben láttam a párom, most sem sokkal jobb a helyzet, de azért valamivel gyakrabban látom már. Ezzel azt akartam mondani, hoy átélem a helyzeted.

Annyit tehettek hogy beszélgettek rengeteget, vagy ha van időtök rá egy kis szexchat (ha erről van szó). Jobbat sajnosén sem tudok. Ha rájönnél valamire, feltétlen mondd el nekem ;).

20L, ő 22F

2017. máj. 31. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Hat igen jó lenne ha mostmár összetudnék vele költözni! A legjobb akkor lenne minden,de még addig van egy kis idő :/
2017. máj. 31. 22:39
 3/4 anonim ***** válasza:

1 évig szenvedtem távkapcsolatban.

Köszi, soha többé...

A szex része meg... hát nézzük csak, ugyebár 25 éves aktív korú nőként nyilván én is kívántam (volna) gyakran. Havi 1 találkozásra viszont időzítsd már úgy a tested, hogy még véletlen se akkor menstruálj, ne legyen épp semmi gond, a kedved is pont akkor legyen az egekben, mikor jön haza, fáradt se legyél, akkor se, ha dolgoztál és a kedves másik fél éjfélkor érkezik... Ha meg épp beüt valami b@zmeg, akkor "nem igaz, hogy havi 1 napra nem lehet úgy csinálni, hogy jó legyen", ha nem tudsz elmenni, akkor biztos nem kívántad őt, tehát 100%-os szexuális ráfeszülés, ideg, hogy minden stimmeljen. Eredmény: Szakítás után pár hónapp a fejedhez vágja az ex (akit amúgy mindennél jobban szerettél, és majdnem beledöglöttél, mikor ki kellett dobnod), hogy tulajdonképpen te kényszerből szexeltél, nem tudtad magad elengedni, és ez hazavágta az egészet...


Tehát biztosan nem bírnám ki többet!

2017. jún. 1. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Hat nekem jo tapasztalataim vannak:)

Mi 9 honapig voltunk tav kapcsolatban. 180km volt tolem. Aztan elmentunk melozni mindketten es albiba mentunk egyutt. :) Mar 2 eve egyutt vagyunk:) Nehez volt, voltak problemak, a szex sem mindig jott ossze, mae szasszor mondtuk ez igy nem lesz jo, de kitartottunk, terveztunk, turelmesek voltunk es minden egyenesbe jott.

2017. jún. 1. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!