Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » Ugyanolyan kényelmetlen gépek...

Ugyanolyan kényelmetlen gépek repülnek hosszabbtávon is?

Figyelt kérdés

New Yorkba szeretnék utazni és az érdekelne, hogy van különbség a gépek között vagy teljesen mind1. Aer Lingus járatait nézegetem, de ha NYba is ugyanaz a gép megy, mint ami Magyarországra szokott, akkor vihetem a felfújható fotelt, mert 7 óra alatt lerohad a valagam a helyéről.

válaszokat köszi



2017. márc. 30. 10:43
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Nem ugyanazok a gépek mennek long és short haulra, de attól még nem feltétlenül kényelmesebbek.
2017. márc. 30. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

M9indenképpen fel kell állni és mozogni egy kicsit ilyen hosszú út alatt. A turistaosztály nagyjából ugyanolyan szokott lenni, csak több üléssel, mert nagyobb a gép.


Általában meg lehet nézni az üléselrendezést:

[link]

Itt beírod a járatszámot, vagy rákeresel a viszonylatra, és a "View map" gombbal meg tudod nézni.

2017. márc. 30. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:

oh nagyon köszönöm! mindenképpen meg fogom nézni!


mindig fel szoktam állni, még a 3 órás repülés alatt is. nagyon nyűglődős típus vagyok, ha hosszú utazásról van szó :D

2017. márc. 30. 11:54
 4/15 anonim ***** válasza:
Én még ha economy-n is repülök akkor is igyekszem nagyon, hogy mindenféle kényelmesebb ülésre tegyek szert. Szerencsére a légitársaságok ezt most már egyszerűsítették és minimális pluszpénzért kicsit kényelmesebb ülést kapsz. Nézzd meg a seatguru-n hogy az adott társaság adott gépén melyik ülés jobb és fizesd meg a pótdíjat, 40 EUR meg ilyenek, baromira megéri.
2017. márc. 30. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

Na erről nem is tudtam! Mondjuk még soha nem utaztam 4,5 óránál többet repülőn :)

Nagyon köszönöm, 40 eurot simán megér, hogy kinyújthassam a lábam.


Boeing 757 vagy az aer lingus kényelmesebb,

2017. márc. 30. 13:42
 6/15 anonim ***** válasza:

Ha ilyen finnyás vagy, akkor ne a kérdést írd ki többször különféleképp, hanem vegyél jegyet bussines classra, az kényelmes.

A gép úgysem számít, nagyjából egyformák, max az elrendezés más, bár én speciel sokkal többre értékelek egy 2-4-2 elrendezést egy 3-3-3-nál.

Viszont jártam már úgy is, hogy gépet cseréltek, és ugrott az előre lefoglalt helyem.

2017. márc. 30. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Nagyon szívesen ülnék business classon, de nincs 1100-2500 eurom!
2017. márc. 30. 16:26
 8/15 anonim ***** válasza:

> Boeing 757 vagy az aer lingus kényelmesebb,


Én írtam neked a premium economy jellegű cuccról fentebb de ekkora ... hogy sikerült kérdezni? A Boeing 757 egy repülőgép típus az aer lingus meg egy légitársaság amelyik többek között, mit tesz isten, éppen Boeing 757 repülőket is üzemeltet, négyet. Kérdezz valami értelmesebbet de csak az után hogy a seatguru site-ot nézegetted kicsit.

2017. márc. 30. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

oké, jogos!

Boeing az egyik , a másik meg Airbus A330-300.

megnéztem a seatgurut, és már csak azt szeretném tudni, hogy melyiket érdemesebb választani. 2 féle gép megy New Yorkba. és csak szerettem volna választ kapni a kérdésemre olyantól, aki már ült valamelyiken, vagy tán mindkettőn. de azért köszönöm az eddigi válaszokat

2017. márc. 30. 16:57
 10/15 anonim ***** válasza:

USA-ba szélesebb törzsű gép megy, több üléssel. Én Airbussal mentem és abban volt a támlában egy kijelző amin lehetett zenét hallgatni(adtak egy fejhallgatót) és filmet nézni, a légitársasággal kapcsolatos dolgokat és mutatta egy kis animáció hogy épp hol tart a gép, mennyi idő van hátra a repülési időből, stb.


Európán belül meg kis gép megy, kevesebb üléssel, nem tudsz filmet nézni meg zenét hallgatni hacsak nem viszel magaddal laptopot vagy tabletet.


Az ülések ugyan úgy szorosan vannak, nincs több helyed a tengerentúli járaton se.

2017. márc. 30. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!