Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » Ugyanolyan kényelmetlen gépek...

Ugyanolyan kényelmetlen gépek repülnek hosszabbtávon is?

Figyelt kérdés

New Yorkba szeretnék utazni és az érdekelne, hogy van különbség a gépek között vagy teljesen mind1. Aer Lingus járatait nézegetem, de ha NYba is ugyanaz a gép megy, mint ami Magyarországra szokott, akkor vihetem a felfújható fotelt, mert 7 óra alatt lerohad a valagam a helyéről.

válaszokat köszi



2017. márc. 30. 10:43
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Airbus A330-300 vs. Boeing 757-200


Ha jól nézem, az Airbus 2-4-2 beosztású, a Boeing pedig 3-3 beosztású. Ha tudsz úgy foglalni az Airbusra, hogy valamelyik szélső (tehát kétüléses) sorba, akkor azt jeveslom, hogy legyen ilyen "nagygépes" élményed is. Ha Airbus-járatra már nincs ilyen elérhető hely, akkor a Boeinget javasolnám.


A seatgurun problémásnak jelölt helyeket érdemes elkerülni, ha van rá lehetőség, és én az airbusos középső (négyüléses) részén sem utaznék szívesen -- de ez az utóbbi személyes ízlés kérdése.

2017. márc. 30. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%
Ha megnézted a Seatguru-t akkor láthattad, hogy a 757-200 ülései 18 inch szélesek míg viszont a Airbus A330-300 csak 17. Ugyanakkor viszont ha az Airbus A330-300-al mész akkor a szélén csak két ember üldögél ami sokkal kellemesebb, mint három vagy (brrr) négy. Másképpen szólva, hány emberen kell átmászni ha ki akarsz lépni az ülésből -- vagy hányan akarnak átmászni rajtad.
2017. márc. 30. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
8%
Nem tudom miféle hülyék írnak ide... Én elég sok Európa-Amerika utat megjártam már, a nagy gépek sokkal kényelmesebbek. Több a lábtér, szélesebb az ülés, saját kijelző, párna, takaró, fejhallgató van. Össze sem lehet hasonlítani. Sima turistaosztályról beszélek.
2017. ápr. 2. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Én általában a Lufthansa légitársasággal repülök (Boston-München-Budapest, visszafele szintúgy), sajna csak economyra futja :D Én eléggé szoktam "nyűglődni" a 9+ órás úton...igaz, legutóbb volt eddig a legszerencsésebb utam. Magyarország felé a szokásos 9 óra helyett csak 6 óra volt, visszafele pedig ablak mellé kaptam ülést, valamint senki nem ült mellettem (ilyen se volt még!), így kicsit jobban bele tudtam magam nyomorgatni két ülésbe "alvás" címszó alatt..Legroom az elég nevetséges, így mindig mászkálok kicsit mielőtt trombózist kapnék :D


27/N

2017. ápr. 4. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm a válaszokat!

American Airlines-ra sikerült jegyet vennem. sajnos business class-ra nekem se futja, de csak 7.5 óra oda és 8 óra vissza.

2017. ápr. 19. 10:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!