Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogy lehet kibírni, hogyha...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet kibírni, hogyha van párod, akkor mással nem is csinálod?

Figyelt kérdés
Évek óta van barátnőm, és nem unom, de egyszerűen hajt, hogy mást is ágyba vigyek, egyáltalán van olyan aki képes arra, hogy egész életében mással már ne is csinálja csak a párjával?
2018. okt. 25. 14:39
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
48%
Olyan barátnőt kell találni, akit szeretsz és tetszik is neked. Ilyen egyszerű. Ha tényleg szereted a párod, akkor nem akarsz mással is kurficolni.
2018. okt. 25. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
62%

# 10, veled am szívesen beszélgetnék. :) Szerintem benned a csalódás a feleségedben mély nyomot hagyott. Lehet hogy szűzként vetted el és pont ez volt a gond? Nem élte ki magát? Nem volt csak veled... Édesanyámnak is tudtommal (!!!) csak apum volt az életében, 17 évesen jöttek össze, engem 19 évesen hoztak össze. Apum megcsalta anyumat ezt tudom... de együtt vannak és imádják egymást. Én nem vagyok monogám, szeretek élni, de a szeretem az újat, de semmit nem jelent. itt egy idézet: "A szerelem meg a testi vágy nem mindig járnak kéz a kézben."

Stephenie Meyer


Még kedvelnem sem kell az illetőt ahhoz hogy kívánjam vagy bszni akarjak vele... kicsit sem. Az se érdekel hogy utána mi lesz vele. Ha a kémia megvan akkor dugnék vele, ennyi. Viszont a szeretteimért ölni tudnék.


26N

2018. okt. 25. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
Írj,voltam hasonló helyzetben
2018. okt. 25. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
0%

12-es: örülök, hogy nő létedre úgy látod ezt a kérdést, mint ahogy én látom/megtapasztaltam! És nagyon sok mindent le sem írtam, mert ez nem az a közeg, ahol érvekkel érdemes alátámasztani egy állítást...

Én is szívesen beszélgetnék veled erről - 10-es voltam

2018. okt. 25. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
Valószínűleg az lesz a baj, hogy nem élted ki magad. Mi lassan 7 éve vagyunk együtt a párommal, és egyáltalán nem vágyok senki másra, mert kiéltem magam bőven előtte, és szerintem ez így a jó. Persze van, aki az elsóvel marad együtt élete végéig, és sosem csalja meg, de az is egy másik kategória.
2018. okt. 25. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
42%

Sehogy


Ahhoz nagyon nyominak kell lenni h vki komolyan benyalja ezt a monogamia-propagandát 😂

2018. okt. 25. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 A kérdező kommentje:

# 10


Én nem hiszek abban, hogy bárki képes (akár az után, hogy kiélte magát) 30-40 de akár 10 évig csak egyetlen emberrel együttlenni


A férfiak biztos hogy elmennek krvázni (én is ezt tervezem, ott nincs érzelem)

A nők meg talán valami csajos estén teszik meg mással


Soha nem fogom megtudni ha a párom megcsal, ha ügyes és szeret. Kíváncsi, biztos vagyok benne, ezért is vagyok benne biztos hogy megteszi

A kérdés hogy érzelmekkel teszi -e meg, és aztán elhagy másért, vagy kíváncsiságból, és marad velem



Én nem akarok mással összejönni, de mással lefeküdni igen, és ezért hazudni is tudnék neki.

Büszke nem vagyok rá, de a saját vágyaim ellen nem tudok mit tenni, max megőrülni


Amiről nem tud az nem fáj, és amiről én nem tudok az pedig nekem nem

2018. okt. 25. 19:14
 18/26 A kérdező kommentje:

és szerintem pedig, aki itt a "ha szereted nem csalod meg" szöveget hajtja, az vagy egyedülálló, vagy nagyon friss kapcsolatban van


Vagy feminista ...

2018. okt. 25. 19:16
 19/26 Bence_ ***** válasza:
73%

Az a nő szép, tetszik akit szeretek.

Ennek én örülök, tök egyszerű így az élet.

Most, hogy ez nincs, fura is, hogy kb kapkodom a fejem és őt is, meg őt is megdugnám.

2018. okt. 25. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 Bence_ ***** válasza:
75%

Azért ez 10 évig simán ment..

Miért csalod meg?

Ha beszéltek róla ha nem akkor is megteszed. Akkor inkább beszéljétek meg, élj olyan életet amihez kedved van. Vállald magad!

2018. okt. 25. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!