Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nagy különbség van abban,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagy különbség van abban, hogy óvszerrel csinálod vagy nélküle?

Figyelt kérdés
2016. nov. 4. 18:13
 1/10 kovpet ***** válasza:
96%
Elég nagy, 18 év tartásdíjnyi.
2016. nov. 4. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nincs.
2016. nov. 4. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
32%
Olyan mint zokniban lábat mosni... Megmosod, csak nem épp úgy...
2016. nov. 4. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
2%
Szerintem meg hatalmas. Én még a futó kalandoknál sem használtam. "Egy igazi férfi csupaszon üli meg a lovat" 39f Bár a szupervékony gumik már érzésre egész jók. Csak a puncinedv akkor sem ér és az ápolja a farkad.
2016. nov. 4. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Érzésre kérdeztem persze, nem védekezés szempontjából
2016. nov. 4. 19:03
 6/10 anonim ***** válasza:
9%
Igen, érzés szempontjából elég nagy a különbség.
2016. nov. 4. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
79%

Ha rendesen fel tudod húzni a gumit, akkor nincs nagy különbség. ;)

Akik hisztiznek, hogy lelankad, meg nem érez semmit, azok nem tudják használni a gumit.

Jó érzés tud lenni, mikor a gumi belsejébe teszel egy csepp síkosítót, és úgy húzod fel. ;) Szex közben még élethűbb az élmény.


Nincs olyan hatalmas nagy különbség, hogy érdemes legyen miatta kockáztatni, aki mást állít, az vagy csak hül.yének akar téged nézni, vagy nem tudja a gumit használni.

2016. nov. 4. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nagy. Sokaknak nem is megy gumiban, mert vagy lelohad, vagy fel sem áll. De ha mégis, akkor sem olyan jó érzés. Persze ehhez bizalom és normális tartós párkapcsolat is kell.
2016. nov. 4. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
53%

A test melege nem jön át.

Gumiban a legforróbb punci is csak langyos.

2016. nov. 4. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Van különbség, de azért nem olyan nagyon nagy.

Nyilván minden férfinak jobb érzés lenne, csak úgy simán benne lenni a lányban, de ha azt nézzük, hogy ha nincs más védekezési mód, akkor annak milyen nagy kockázata van, így ha valaki felnőtt, felelősségteljes és nem a saját önös érdekeit tartja szem előtt, akkor úgy áll hozzá, hogy én akarom ezt a nőt, szexelni akarok vele és mivel más mód nincs, ezért megteszem gumiban. És ha a szexre, meg a nőre koncentrál, nem a gumira, akkor nem fog lelankadni és óvszerben is iszonyat nagyot fog élvezni. Minden más csak pszichésem bemagyarázott dolog.

2016. nov. 5. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!