Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiús anyukák ti hogyan beszélg...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiús anyukák ti hogyan beszélgetettek a szexről a gyerkőccel?

Figyelt kérdés
Nem alapszinten, hanem amikor már nagyobb a gyerek és esetleg nemi élete is van. És kérdez valami konkrétat akkor milyen szavakat használtok? Vagy mennyire részletekbe menő a leírás?

2018. okt. 17. 14:07
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

hú de utálom a gyerkőc szót.


amúgy humor a kulcs. legyen könnyed.

2018. nov. 13. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Neken a szuleim nem mondtak semmit tudtam magamtol is hogy fel kell huzni azt a gumit mert ha nem akkor baba veszely igy mai napig feluzom mivel a legnagyobb biztonsagot adja
2018. nov. 26. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
77%
Leszoptam.
2018. nov. 27. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Én elég nyers voltam, de a lényeg hogy megértette.
2019. jún. 18. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Minket egyedül nevelt anya mert apa 14éves koromban meghalt. Nem volt utána párja muternak. Soha nem beszéltünk róla. Amikor aktív életet éltem annyit mondott,hogy védekezz. Mikor pedig konkrét kérdések voltak akkor normálisan elmondta,hogy hogyan látja a dolgot. Adott tippet,hogy érdemes. Nwm kertelt. Punci popó, fütyi pénisz sperma stb minden volt. Utána konkrétan viccből rákérdeztem,hogyan fogantam erre: "Apád mondta,hogyha szexelünk kimegy ő megetetni az állatokat. És lusta voltam úgyhogy megcsináltunk teged" én 20éves lehettem anya meg 50 Volt akkor.
2019. nov. 14. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!