Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 28 éves egyedülálló nő,4 éves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

28 éves egyedülálló nő,4 éves gyerkőccel találhat párt. Van olyan aki gyermekével együtt elfogadja? Vagy abszolùt kilátástalan? Ha vkinek tapasztala van, kérem írjon.

Figyelt kérdés
Mindenki utánfotózik. Ez annyira bántó tud lenni.
2018. aug. 26. 17:55
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
66%
Leginkább attól függ, hogy nézel ki. Aztán attól, mennyire vagy értelmes, mik az elvárásaid a férfival szemben... Ha most azt mondom, hogy a Matildnak sikerült, nem leszel előrébb.
2018. aug. 26. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
59%

Ha bevállalsz majdan egy közös gyereket akkor még lehet harmónikus család, de a férfiak többsége nem szívesen neveli más gyerekét, ez tapasztalat.

Voltam ilyen helyzetben, a nő volt férje egy címzetes barom volt, soha nem lehetett hinni az ígéretének. A gyerek sem volt egyszerű eset, nagyon sokat volt beteg és alig foglalkoztunk egymással. Fél évig voltunk együtt aztán feladtam. Így utólag egy örült voltam, hogy belementem az egészbe.

41F

2018. aug. 26. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
13%

Nálam maximum csak szex, semmi esély többre.


28F

2018. aug. 26. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
79%
Parommal 6 eve vagyunk egyutt,abszolutt jol mukodunk. Neveltlanyom 14 ,kozos gyerek 2,5 eves,egyenlore minden tuti! 36 f
2018. aug. 26. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
61%
Nem akadály.
2018. aug. 26. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
67%
Őszintén? Amíg találok olyat, akinek nincs gyereke, inkább őt, mint egy gyerekest.
2018. aug. 26. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%
Én 33 évesen, 4 éves gyerekkel találtam párt, 8 éve vagyunk együtt, azóta házasok. De a férjem szintén elvált, gyerekkel. Ugyanannyi elvált férfi van, mint nő, és ők nem ítélkeznek. Aki meg most utánfutózik, annak pár év múlva ugyanúgy lehet utánfutója, mivel nála sem garantált a holtomiglan-holtodiglan.
2018. aug. 26. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
Manapság már majdnem hogy több a mozaikcsalád mint az eredeti, szóval nyilván van ilyen.
2018. aug. 26. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
30-40 éves körül, nem egy ismerősömnek lett új párjuk...
2018. aug. 26. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
En 44 evesen, 2 kicsi gyerekkel találtam párt, és nem ő volt az egyetlen aki jelentkezett, hanem válogathattam. De az ismerettségi körömben is több példa van erre. A szerelem, az szerelem. A vonzerő pedig vonzerő. Sok tapasztalt ferfi, aki tudja már, hogy milyen nehéz megtalálni a nőt, aki boldoggá tesz, egyaltalán nem kifogasolja, hogy van-e gyerek vagy sincs. Csak boldogság legyen.
2018. aug. 26. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!