Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 28 éves egyedülálló nő,4 éves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

28 éves egyedülálló nő,4 éves gyerkőccel találhat párt. Van olyan aki gyermekével együtt elfogadja? Vagy abszolùt kilátástalan? Ha vkinek tapasztala van, kérem írjon.

Figyelt kérdés
Mindenki utánfotózik. Ez annyira bántó tud lenni.
2018. aug. 26. 17:55
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:

Az alapok nálad sincsenek másképp mint a többi embernél.

Ahogy 1-es válaszoló is írta...


Ugyanúgy fontos, hogy, hogy nézel ki.


Őszinték vagyunk csak. Egy dagadt nő 4 éves gyermekkel nehezebben talál párt mint egy szép formás karcsúbb nő.


És szintén ahogy 1-es is írta, mik az elvárásaid...


De a mai világban ugyanannyi az esélyed mint bárki másnak. Van egy unokanővérem neki 3 éves volt a kislánya, és úgy talált valakit, persze nem volt egyszerű, nem az első férfival jött össze akivel lehetőség lett volna bármire is.

2018. aug. 26. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:

Azért 1 vagy 2 gyerek nem ugyanaz, mint 4.

2 gyereknél reális, hogy legyen egy közös harmadik. 4-nél egy közös ötödiket bevállalni? Hááát, bátorság kell hozzá (és hatalmas ház és magas fizetés).


Adott esetben (ha egyedülálló férfi lennék, és megismerkednék veled, és tetszenél) arra volnék először is kíváncsi, hogy hogyan sikerült 4 gyereket szülnöd annak a férfinak, akivel aztán ilyen hamar tönkre ment a kapcsolat. Hány éves volt a legkisebb, amikor elváltatok? Azt gondolnám az első, de maximum a második gyerek után ki kéne jönnie a problémáknak. Ennél több gyereket csak ott vállaljanak, ahol sziklaszilárd az összetartozás.

Ha netán megözvegyültél, akkor ez természetesen nem érvényes.


Őszinte leszek: lehetséges párt találnod, de valószínűleg nagyon erős kompromisszumot kell kötnöd érte.

2018. aug. 26. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:

Az utánfutózik aki bunkó. Szard le őket.

Én is elváltam, úgy gondolom leendő párom olyan lesz akinek már van gyereke. Sőtt lehet még jobban is örülnék egy olyan nőnek, mint aki azt sem tudja mi fán terem :)

Tuti lesz párod, de arra gondolok főleg olyan férfi aki elvált. Ugyanis sokan nem lépnék azt meg gyermektelenül.

2018. aug. 26. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 A kérdező kommentje:
Bocsi, ha zavartan írtam! 1 fiam van, 4 éves lesz nemsokára.
2018. aug. 26. 20:15
 15/20 anonim ***** válasza:
7%
Hogyne lenne, tele van ez az ország balekkal, aki ringatja a más majmát. Még csak jól sem kell kinéznie hozzá a nőnek.
2018. aug. 26. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:

Ja bocs, figyelmetlen voltam. :DDDDD

Akkor az a válaszom sztornó!


Így együtt azt mondom van reális esélyed. Számíts arra, hogy inkább elvált, és gyermekkel rendelkező férfi fog így elfogadni. Egy kicsit kompromisszumkészebbnek kell lenni, mintha magad lennél. Előny, ha nagymama van a közelben, akire könnyen rábízhatod a gyereket, mert az elején több igénye lesz a férfinak arra, hogy kettesben is lehessen veled.

Nem mindegy, hogyan nevelted a gyerekedet. Ha aranyos, szeretnivaló, akkor sokkal több esélyed van, mintha egy mini-diktátor, akitől mindenki mindent köteles eltűrni.

2018. aug. 26. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 A kérdező kommentje:
Ne haragudjatok, h a privátra nem válaszolok. Nem ismerkedési céllal írtam a kérdést. Életbeli példákat szerettem volna hallani. A baj inkább, h szép vagyok.
2018. aug. 26. 20:43
 18/20 A kérdező kommentje:
Hát Németországban élünk kettecskén,szóval nem tudom senkire rábízni.
2018. aug. 26. 20:46
 19/20 anonim ***** válasza:
Na várj, akkor valószínűleg német férfiakkal tudnál ismerkedni, nem? A német férfiak logikáját én nem ismerem. Még azt sem, hogy egy kelet-európai nőt mennyire fogadnának el partnernek.
2018. aug. 26. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim válasza:

Szia!

Nekem van egy ismerősöm. Nő, két gyerekkel. Elvált. Pár éve együtt van egy férfival, akinek 3 gyereke van. 😃

Most akarnak összeköltözni. Tehát nem reménytelen. Sztem ha nyitott maradsz, megtalálhatod a párod. 🙂

Ja és a nő 46 éves most. 🙂

2021. febr. 7. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!