Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiús anyukák ti hogyan beszélg...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiús anyukák ti hogyan beszélgetettek a szexről a gyerkőccel?

Figyelt kérdés
Nem alapszinten, hanem amikor már nagyobb a gyerek és esetleg nemi élete is van. És kérdez valami konkrétat akkor milyen szavakat használtok? Vagy mennyire részletekbe menő a leírás?

2018. okt. 17. 14:07
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
Pasik/srácok ti is írhattok tapasztalatokat vagy hogy egy szülőtől mit tartotok elfogadhatónak.
2018. okt. 17. 14:16
 2/15 anonim ***** válasza:
81%

Egyik exemet úgy világosította fel az Apja,hogy

“Gumi legyen nálad mindig fiam mert ha nem akkor úgy jársz mint én...”

2018. okt. 17. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
95%

Normálisan beszélek vele, mint akárki mással. Az intim higiénia, ápolás stb részleteit az apja mondta el neki, közösen beszéltünk vele arról, hogy ne skalp vadászként gondoljon a lányokra, hanem értse meg, hogy komoly következményei lehetnek, ha szórakozik velük, úgyhogy legyen mindig egyenes, stb. Az aktussal kapcsolatos részleteket fiatalabb korában már kérdezte, és különböző releváns oktató anyagokkal átbeszéltük vele, tabuk nélkül, vettünk neki gumit, stb mondtuk, hogy nyugodtan használjon el párat ha szeretne gyakorlásképp, amikor egyedül van, max veszünk másikat.


Most 17 éves, van egy barátnője, túl sok mindent nem kérdezett ennél mélyebben, szerintem tisztában van a védekezés fontosságával, azzal is hogy a megszakítás nem védekezés, de mondtuk hogyha bármi baj lenne vagy tanács kell, szóljon. Szerintem boldog a lány is vele, úgyhogy remélem eleget segítettünk neki. De ha bármit kérdezne, őszintén válaszolnék neki.

2018. okt. 17. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

nem virágnyelven

mindent megbeszélünk.

2018. okt. 17. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
90%

Én már 11 éves koromban tudtam mi a dörgés és nagyon nem szorultam felvilágosításra. De később ha szóba is került valami hasonló mindig teljesen nyitottan lehetet eszmecserét végezni a témáról anyával. Nem túl belemenősen, de azért a korhoz viszonyítva lehet mondani dolgokat.

Például én a nevelésemből adódóan inkább használom a "szeretkezés" szót mint a "kefélést", "dugást", vagy a "szexelést". Mert azt vettem észre hogy sokan így mondják én mindig másképp fejezem ki magam.

Akkor remek és kiegyensúlyozott egy szülő gyermek kapcsolat, ha mindent meg tudnak beszélni egymással, de talán nem is csak a szülő-gyerek kapcsolatot kell hogy górcső alá vegyük, hanem alapvetően az emberi kapcsolatokat. 24/F

2018. okt. 17. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
76%

Fiam mikor megkért ,képekkel a netről illusztráltam neki, Nem virágnyelven , Normálisan, hogy értse is miről van szó .

Bármikor , bármivel fordulhatott hozzám ez ügyben is .

Nem mondom,hogy nem volt kicsit kellemetlen neki is ,nekem is ,De ha megtisztelt ezzel akkor megérdemelte ,hogy értelmesen legyen felvilágosítva .

Jobb mint a haveroktól megtudni ezt az .

Ajánlottam neki pár videót is a g-pontos élvezésről nézze meg mi kell a nőnek .

Kettő éve van kapcsolata .

Már nem kérdez ,de tudom felelősségteljesen védekeznek. Erre a témára is kitértünk .

Ez az élet rendje, felnőnek, én mindig azt tanítottam neki legyen nyitott . Bátran forduljon hozzám .

Nem szabad családon belül tabu témának lennie .

2018. okt. 17. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
0%

Mivel nekem nincs apám, anyám jött be a szobámba, egy szép, ám mégis felhős napon.😀 Leült az ágyra, és azt mondta beszélgetni szeretne. Elmondta a védekezést, finoman bánják a lánnyal, figyeljek rá, ne legyek önző. Szerencsére nem tudja, hogy a fia bránermájszter, és csak hallgattam amit mond. Amit elmondott szint már tudtam. Anyum nagyon laza volt. Megkérdezte hogy mikor jön át a barátnőm, és utána azt is hogy elugrunk-e venni egy doboz durexet. Szakadtam a röhögéstől.

Ha én apa leszek valaha is, remélem fiam lesz. Megtanítom mindenre. Szerencsére nálunk nem tabu ez a téma. Ha kérdezek, válaszol.

Remélem mindenkinek ilyen jó fej szülei vannak.

17/F

2018. okt. 17. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Nekem sem hazudott anyám, ha kérdeztem, nem hülyített, beszélt mellé. Mai napig teljesen laza a viszonyunk, nagymamámmal úgy szintén. Szerintem alapvetően nem kell erőltetni a témát, hogy márpedig most itt szexuális felvilágosítás lesz, de ha úgy érzed van kilátásban barátnő, akkor azért fel lehet hozni, illetve azt ettől függetlenül is, hogy ha szex terén valami nem tiszta, kérdezzen nyugodtan, nem kell szégyellni.
2018. okt. 17. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Akivel màr lehet ilyenrôl beszélni azt nem hívom gyerkôcnek! Jézusom...
2018. okt. 26. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 PHP de kóder! ***** válasza:
Teged fiam letoltottunk az ncore-rol
2018. nov. 13. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!