Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Volt már valaki ilyen helyzetben?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már valaki ilyen helyzetben?

Figyelt kérdés

A barátom csak úgy tud elmenni, ha lovagolok rajta, mert én tudom gyorsan csinálni.

Ő a többi pózban nem tudja gyorsan csinálni, így nem tud elmenni és nem is szereti a többi pózt, mert hogy nem elég hajlékony. Ez engem kicsit zavar, mert nagyon el tudok fáradni és könnyen begörcsöl a lábam is, ha sokáig csinálom, illetve kívánok is többféle pózt. Meg kínosan érzem, hogy én kérem mindig, hogy akkod váltsunk pózt.

Sokszor úgy érzem, mint ha én szexelném őt, ő meg nem engem. Ami kicsit el elveszi a kedvem. Pedig általában elvileg ez fordítva van.

Szerintetek fog ez változni?

22F 21 L



2018. okt. 12. 12:58
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Azt még értem, hogy úgy tud csak elmenni. Akkor a lovaglással fejezitek be. Dd attól még más pózban is csinálhatnátok, hogy te is megkapd, amirr vágysz.

Például egy misszionáriushoz nem nagyon kell pasi hajlékonysága. Vagy ha ő áll, s úgy csináljátok hátulrók. Illetve felülhetsz vhova, hogy kijöjjön a magasság, s úgy is tudná állva csinálni. Ezekhez nem szükséges hajlékonyság. Ezeket tudnátok csinálni, a végen, hogy elmenjen meg meglovagolod!


Szerintem egyszerűen lusta!

2018. okt. 12. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Voltam hasonló helyzetben, de szerencsére csak alkalmiban, így könnyen le tudtam cserélni a pasit. Mi is vékonyak voltunk, mint ti. Az én esetem annyiban rosszabb volt, hogy ő elmenni csak úgy tudott, ha kivertem neki.

Mindkét esetben felmerül, hogyha a hímnemű el is élvez a végén, a nőnemű kielégítetlenül távozik. Tehát nem elég, hogy a pasi nem nagy lepedőakrobata, de még önző is. Így a magam példájából kiindulva nem sok esélyt látok a változásra.

2018. okt. 13. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Nem hajlékony? Kezdjen el nyújtani, jógázni. Napi 20 perc az egész. Egy hónap múlva nem lesz ilyen problémája :)
2018. okt. 13. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:
Minden férfinak általában megvan az a bizonyos mód ahogy el tud élvezni és ez leginkább mindig ugyanaz a módszer.Ez valószínű valami berögződés amin azért kis idővel talán akár lehet változtatni.A lovagló pózt én is nagyon szeretem talán a legjobban mert ez egy női domináns póz ami izgató szerintem.A barátod is valószínüleg a dominánsabb nőket kedveli.Ettől függetlenül mindig csak ugyanúgy csinálva egy idő után biztos unalmassá válik főleg ha még pl te nem is annyira kedveled csak ő érte csinálod.A szex arról szól ,hogy kölcsönösen megadjuk a másiknak amit szeretne.Meg lehet pl azt próbálni ,hogy utasítod őt közben másik helyzetekre.Pl Most bepucsítok neked és hátulról beteszed.Így az irányítás a te részedről megvan de mégis más helyzet is van.És pl közben is mondhatod neki ,hogy gyerünk d@gjál ,csináld stb .Aztán a következő póz váltásnál megint utasítod stb.Ha nem eleve domináns típus vagy akkor persze ez nem fog tetszeni.Nem könnyű úgy választani partnert ,hogy az ágyban is meglegyen az összhang.Általában a kos és oroszlán jegyű férfiakkal azèrt nagyon nem lőhetsz mellé.Vagy skorpió pl.Ezek nagyon erős domináns jegyek bár így partnert választani elismerem kicsit nevetséges.😊
2018. okt. 13. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!