Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mit lehet tenni ebben a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit lehet tenni ebben a számomra nagyon kínzó helyzetben?

Figyelt kérdés

Ha több mint másfél éve...azóta még erősebben érzem,hogy full szerelmes vagyok valakibe, sokat vagyok vele, de ő csak elvan velem

És nem akar kötöttséget ,nem akar járni velem...és én higyjetek el tényleg nem bírok nyitni más pasi felè.Kèptelen vagyok mert teljesen hidegen hagynak...annyira szerelmes vagyok...:( Mióta összejöttunk nem volt más nővel volt több próbálkozása de eredménytelenül.....egyenlőre:( de én teljesen kivagyok:( és rondulok..mindenhogy:(

N


2018. okt. 8. 21:41
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Ez a kapcsolat csak a te fejedben van , lepattintott téged

Ha egy ferfi azt mondja hogy nem akar kapcsolatot veled , se járni , akkor HIDD EL neki , ne hidd hogy csak dumal közben tetsszel neki stb

2018. okt. 8. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Rondulsz? Hogy mi? Ezt hogy értsük? Hány éves vagy? Amúgy talán próbálj meg valakit közelebb engedni magadhoz. Ha nem megy, akkor erőltesd magadra. Nem azt mondom hogy dugasd meg magad az első suttyóval, de ADJ ESÉLYT magadnak, mert ez így méltatlan.


Nem tudom ez mennyire érthető.


F29

2018. okt. 8. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
És visszautasított? Vagy nem is, csak úgy érezted valamiért?
2018. okt. 9. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
5 évig hitegettem magam,hogy lesz valami,meg biztos szeret,meghalok nélküle.Visszagondolva nagyon ciki,szerencse,hogy elköltöztem másik városba. Szègyellem magam.Ne kövesd el ezt a hibát.
2018. okt. 9. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Gratulálok, beleestél a csapdába, ahogy előttem írta az utolsó én ugyanúgy 3 éve hitegetem magam, hogy lehet,pedig semmi se volt köztünk, de legbelül elfogadtam, hogy ebből semmi se lesz, én is halálosan szerelmes vagyok, mégis megpróbáltam elengedni, csak az a vicces, hogy ő nem enged el engem... Sajnálom, hogy én közlöm veled, de hosszú szenvedés vár rád... (persze ez attól függ milyen ember vagy, mennyire vagy érett és mennyire tudsz szeretni) 23F
2018. okt. 9. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
És köztetek volt fizikai kontaktus?
2018. okt. 9. 19:03
 7/9 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok, nem volt... de én az a fajta vagyok aki jobban az érzelmeket preferálja, nem elég a szex, érzelmileg is támogasson. gondolom nem egyedül vagyok ezzel
2018. okt. 9. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köztünk van szex,de mégis akar másokkal is:(
2018. okt. 9. 19:16
 9/9 anonim ***** válasza:
Hogy szerethetsz egy olyan pasit, aki kihasznál!? Ha tisztában van az érzéseiddel, akkor nem kéne lefeküdnie veled.
2018. okt. 17. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!