Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Volt már valaki ilyen helyzetben?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már valaki ilyen helyzetben?

Figyelt kérdés

A barátom csak úgy tud elmenni, ha lovagolok rajta, mert én tudom gyorsan csinálni.

Ő a többi pózban nem tudja gyorsan csinálni, így nem tud elmenni és nem is szereti a többi pózt, mert hogy nem elég hajlékony. Ez engem kicsit zavar, mert nagyon el tudok fáradni és könnyen begörcsöl a lábam is, ha sokáig csinálom, illetve kívánok is többféle pózt. Meg kínosan érzem, hogy én kérem mindig, hogy akkod váltsunk pózt.

Sokszor úgy érzem, mint ha én szexelném őt, ő meg nem engem. Ami kicsit el elveszi a kedvem. Pedig általában elvileg ez fordítva van.

Szerintetek fog ez változni?

22F 21 L



2018. okt. 12. 12:58
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Beszéltetek már róla?
2018. okt. 12. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Mivel az információ kevés, sokat nem tudunk a dolgotokról.

Túlsúlyos-e a barátod, van-e valami szervi baja? (szívelégtelenség, ) A szexuális teljesítőképesség valóban változik idővel. ahogyan öregszünk, általában úgy csökken!

Írhatsz prvát üzenetet is kiegészített információval, kérdésekkel.

2018. okt. 12. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
59%

A lusta szerető. Ilyen a temperamentuma, lényegesen nem fog változni.

Alapvetően van féri és női szerep, én szeretem ha néha a nő irányít de alapvetően az én kezemben van a gyeplő. Egy férfi ne kisfiú legyen az ágyban vagy ne játszon női szerepet. Kökenyényen legyen domináns, a nő örömére tegye a dolgokat de határozottam és keményen.


Az ilyen csak maszatolás amit a pasikád művel szeretkezés vagy baszás címszó alatt. Sajnos így soha nem fogod érezni azt hogy kökeményen meg vagy baszva, totál ki vagy elégülve.

2018. okt. 12. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
53%

“Írhatsz prvát üzenetet is kiegészített információval, kérdésekkel”


A szexterapeuta 😂😂😂😂

2018. okt. 12. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
53%

4-es

Ja. A vadász kiválasztja a gyenge vadat, becserkészi, majd lőni akar. De ezzel mellélőtt.

Gondolom a konklúzió az lesz hogy "ezt a gyakorlatban tudom megmutatni hogy kell, találkozzunk"

2018. okt. 12. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

Vékony a barátom és kb. egy fejjel magasabb nálam.

Én is vékony vagyok.

Nem beszéltünk még erről.

Én azt szeretem, ha a férfi a domináns. Én törékeny, gyengéd lánynak tartom magam, nem amolyan kemény vadócnak, aki képes irányítani.

Tudnék, ha akarnék, de az hogy csak én tegyem, azt nem szeretném.

Hátulról pedig meg se akarja próbálni, mert hogy szerinte ahhoz rövid lenne neki.

2018. okt. 12. 13:12
 7/14 anonim ***** válasza:

Hát, nem egy matracművész a barátod!

Közös lakást ezért megfontoltan vegyetek.

2018. okt. 12. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
75%
Hát ha a kommunikáció nem segít, akkor vagy elfogadod, vagy abbahagyod...
2018. okt. 12. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Pedig hátulról megint jó ötlet lenne kipróbálni, beszéld rá. Azért ez elég egyoldalú hogy csak te lovagolsz rajta egész végig, meg rohadt fárasztó... Ne keressen kifogásokat, ha meg sem akar próbálni más pózt akkor honnan tudja hogy nem menne ugy el?

Furcsa.

20 L

2018. okt. 12. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Ha eddig nem beszéltetek róla, akkor eljött az ideje!

A kommunikáció az alapja egy jó kapcsolatnakl.

Nem kell mindent szószerint elmondani, (mert nehezedre esne) de igazából az sem lenne rossz ha tudná hogy ettől vadabb megközelítésre vársz. Denagy jövőt én sem jóslok ennek a kapcsolatnak. Ha azért kérdeztél, mert az is megfordult a fejedben hogy szakíts, én megértem. Nem sok választásod van.

2018. okt. 12. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!