Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Vonzodom egy ferfihoz, de...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vonzodom egy ferfihoz, de ferjnel vagyok. Mas is volt mar ilyen helyzetben?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Kerek elore mindenkit,hogy ne szedhetek le a fejemet. Kozel 10 eve vagyunk egyutt a ferjemel,szeretem ot nagyon,de a szex 10 ev utan nagyon megromlott. Allandoan faradt,es mar nem teljesit ugy az agyban sem. Van egy kollegam,aki nagyon jokepu es allandoan szemezunk egymassal,nevetunk egyutt,de tudja hogy ferjnel vagyok. Nagyon vonzo ferfi,es most nem olyan reg volt a szuletesnapom es egy eleg draga orat,es karkotot kaptam tole ajandekba. A kollegak kozott csaptunk egy kis osszejovetelt,es persze nem csak tole kaptam ajandekot,de az lepett meg hogy mastol viragot es csokit kaptam es o pedig meglepett egy oraval es karkotovel. Szerintetek tetszem neki? Azt vettem meg eszre,hogy allandoan kovet a tekintetevel. Lehet hogy 10 evnyi hazassag utan,jol esik egy kis flort,de ennyi. Nem szeretnem megcsalni a ferjemet mert szeretem.
2018. okt. 2. 18:22
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Aki nem volt ilyen helyzetben, az hazudik.
2018. okt. 2. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
53%
Biztos h tetszel neki, csak sztem ő sem mer kezdeményezni mert tudja h férjnél vagy, és 10 év házasság után belefér egy kis flört.
2018. okt. 2. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
33%
Nem, te vagy az első nő, aki ilyen helyzetben van. Szegény férfi, hogy fogja sajnálni a pénzt, amit rád költött.
2018. okt. 2. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
38%
Vonzalom szerintem a legtöbb embernél kialakul. Inkább őt "sajnálom", mert hiaba van beléd esve.
2018. okt. 2. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
39%
Szerintem,sexelj vele!!Bele fér 10/után!Ha már a sex sem olyan a férjedel,vele biztos jobb lenne meg izgalmasabb!!Tudod az újdolgok mindig jobbak!De ez a te döntésed!✌️
2018. okt. 2. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 Williamspear ***** válasza:
33%

"Mi itt a Kérdező valós kérdése?!" - kérdezi a költő...


Kedves! Ha arra vársz megerősítést hogy jól teszed ha flörtölsz akkor csak annyit mondanék hogy igen.

Ha abban vársz megerősítést hogy le is feküdnél vele... no ezt te döntsd el!

Mi nem vállalhatjuk át ezt a döntést!

Ez felelősségáthárítás!


Egyéni teljesen szubjektív véleményem hogyha egy férfi lusta arra 10 évi házasság után hogy szexuálisan is boldog legyen mellette a felesége akkor őt ér megcsalni!)


Kíváncsi vagyok hogy döntesz?!

Tartok tőle hogy a jó lelked visszatartja a testedet!

2018. okt. 2. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
0%

Valszeg tetszel neki

Szerintem flörtölj vele...az nem megcsalas

2018. okt. 2. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Te már majdnem eldöntötted,hogy belevágsz.Ha itt mindenki azt írná,hogy "Rajta!",akkor nem is haboznál szerintem.

Biztos vagy benne,hogy megtettél mindent azért,hogy a házasságod fennmaradjon?Próbáltál beszélni a férjeddel a problémátokról,a megújulásról?

Saját példámból tudom,hogy nem lehetetlen mindig hűségesnek maradni,és nem vagyok különleges,tehát bárki meg tudná csinálni.

38f

2018. okt. 2. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
0%
hasonló dologban vagyok.. izgalmas.. belemegyek mert nem hagyhatom ki, mert vonzódom hozzá és ezt az érzést ki kell használnom.. ki tudja mi fog ott történni.. bizsergek..
2018. okt. 2. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Talán szinte természetes, hogy vonzalmat érzel valaki iránt házasságban is. Azon dől el a dolog, mit teszel, belemész-e és elmész-e addig, hogy a házasságod tönkremenjen, vagy túllépsz a dolgon és megy minden tovább. Kisebb-nagyobb küzdelmei mindig voltak az embereknek, egy ilyennel is meg kell tudni küzdeni.
2018. okt. 6. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!