Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Vonzodom egy ferfihoz, de...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vonzodom egy ferfihoz, de ferjnel vagyok. Mas is volt mar ilyen helyzetben?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Kerek elore mindenkit,hogy ne szedhetek le a fejemet. Kozel 10 eve vagyunk egyutt a ferjemel,szeretem ot nagyon,de a szex 10 ev utan nagyon megromlott. Allandoan faradt,es mar nem teljesit ugy az agyban sem. Van egy kollegam,aki nagyon jokepu es allandoan szemezunk egymassal,nevetunk egyutt,de tudja hogy ferjnel vagyok. Nagyon vonzo ferfi,es most nem olyan reg volt a szuletesnapom es egy eleg draga orat,es karkotot kaptam tole ajandekba. A kollegak kozott csaptunk egy kis osszejovetelt,es persze nem csak tole kaptam ajandekot,de az lepett meg hogy mastol viragot es csokit kaptam es o pedig meglepett egy oraval es karkotovel. Szerintetek tetszem neki? Azt vettem meg eszre,hogy allandoan kovet a tekintetevel. Lehet hogy 10 evnyi hazassag utan,jol esik egy kis flort,de ennyi. Nem szeretnem megcsalni a ferjemet mert szeretem.
2018. okt. 2. 18:22
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
A monogamia hülyeség - hozzatok ossze egy hármast. :D
2018. okt. 6. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Mindenképpen menj bele a játékba. Veszettül izgalmassá teszi a szürke hétköznapokat! Aztán azért egy jó szexet se hagyj ki vele! :)
2018. okt. 6. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Egyébként ugyanúgy nézel ki, mint közel 10 évvel ezelőtt, mikor férjhez mentél?
2018. okt. 6. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Adom amit a 11-es írt. Kérdezni szabad. Lehet meg fogsz lepődni.
2018. okt. 6. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Eléggé túlzásnak érzem az ajándékot. Férjed mit szólt az ajándékodhoz?

Elég ostoba f...sz, így simán lebuktat titeket otthon. Hogy lesz ebből bármiféle viszony??

2018. okt. 6. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!