Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A peteérésnek van köze ahhoz,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A peteérésnek van köze ahhoz, hogy állandóan a szexen jár az eszem vagy annak inkább, hogy nem kaptam meg, amit akartam?

Figyelt kérdés

A minap este előbb elment a párom, mint én, kézzel/szájjal is befejezi nekem, de nem akartam. Aztán másnap reggel elkezdtünk szexelni, de végül "csak" a keze által mentem el, aztán vége lett, mert a gyerek benyitott. Este elaludtam időelőtt, reggel pedig nem akarta azt sem, hogy simogassam. Tegnap és ma folyton az jár a fejemben, hogy milyen jó lenne végre...

Azt hallottam, hogy a peteérés miatt is lehet.


2018. szept. 30. 14:46
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
91%
Komolyan gyereked van, de ezt se tudod? Peteérés egyenlő a szervezet teherbe akar esni, nagyobb a szexuális étvágy.
2018. szept. 30. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
A termékeny időszakban sok nő kívánja jobban a szexet.
2018. szept. 30. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Neki van egy... Ahhoz én nem igazán kellettem. Egyébként pedig igen, tudom, hiszen ezt írtam egyik lehetőségként. :)
2018. szept. 30. 14:54
 4/11 anonim ***** válasza:
Most vertem ki a farkam rád kérdező, és nagyon jól esett.
2018. szept. 30. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Remélem jól esett. 😁
2018. szept. 30. 15:03
 6/11 anonim ***** válasza:
Elso... Nem, a szervezet nem akar teherbe esni.
2018. szept. 30. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy ahog, gondolkodok eszembe jut az előző reggel, így meg csak jobban odavagyok tőle. De így is hol van még, mire letesszük a gyereket aludni?!
2018. szept. 30. 15:09
 8/11 A kérdező kommentje:
A termékeny(ebb) napokon tudom, hogy jobban "kell" a szex. Ez a lényeg...de csak ennyi lenne az oka? Mert ezt kiiktatni akkor nem lehet és el fog múlni hamarosan, ugye? Képtelen vagyok bármit is csinálni. Néztem egy műsort, azt sem tudom abban mi volt...mert elkalandoztam. Pedih szeretem nézni.
2018. szept. 30. 15:11
 9/11 anonim ***** válasza:
Igen, lehet a peteérés az oka. De az is, hogy nem kapod meg azt, amit igazán kívánsz, így frusztrált leszel a befejezetlenség miatt és még inkább akarod.
2018. szept. 30. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Igen

Termékeny időszakban megvagyok én is huzatva

Szex szex szex ezen kattogok

De most szopás mert nincs senkim

Szal bukta

Szovsl csendben vergődöm

2018. szept. 30. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!