Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mit csináljak hogy ne a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak hogy ne a szexen járjon állandóan az eszem?

Figyelt kérdés

Folyamatosan a szex jut az eszembe bárhol is vagyok. Mindenhol rövidgatyás szép lányokat látni. Nincs barátnőm, nem is volt még, csak egy alkalmi volt. Nagyon hiányzik a szex, sokszor már aludni sem tudok mert akkor azon fantáziálok, hogy de jó lenne ha itt feküdne mellettem egy lány...

Az önkielégítés már nem sokat ér...

Mit csináljak, már ugy érzem megbolondulok???


21 f vagyok.


2018. júl. 28. 07:34
 1/3 anonim ***** válasza:
Pedig marad a recska. Menj ki az utcára és masztizz ott ezekre a lányokra, akiket írsz. Ott melletted van pl. buszon igaz nem melletted fekszik, de melletted áll és már ránthatod is a brét. Csak vigyázz vele, mert ezt büntetik.
2018. júl. 28. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Mit vársz, mit mondjunk? Szerezz egy csajt magadnak. Buliban, vagy társkeresőn, ilyesmi...
2018. júl. 28. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szexelj, s akkor nem fogsz rajta agyalni. Ha viszont folyamatosan rewcskázol csődöt fogsz mondani..
2018. júl. 28. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!