Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A barátnőm állandóan fingik,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőm állandóan fingik, én mégis kívánom őt. A haverok szerint ez gáz. Szerintetek?

Figyelt kérdés
Már régóta nem szégyellős előttem. Olyan hangosokat és büdöseket tud szellenteni, hogy abba még az ablakok is beleremegnek. Ha az ágyon fekszünk és úgy ereszt el egy galambot, akkor szinte széthasad a matrac a segge alatt. Én mégis szeretem, sőt imádom, hogy ilyen nyílt. A haverjaim szerint ez ultra gáz, mert egy nő ne fingjon, ne böfögjön az ő meglátásuk szerint. Szerintetek?
2018. szept. 23. 14:59
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
98%
Elég hülye vagy hogy ezt megbeszéled a haverokkal.
2018. szept. 23. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
77%
Nincs ezzel semmi baj. Szerintem menő a csajod hogy ezt bevállalja.
2018. szept. 23. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
60%
Imadom ha finghatok pasi elott
2018. szept. 23. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
87%
Nem gáz, egy bizonyos idő után ez természetes lesz.
2018. szept. 23. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
85%

Hmm. A fing szerintem is gáz. :)))

Viccet félretéve, haverok erről mégis miért tudnak?

2018. szept. 23. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
78%
Metángáz.
2018. szept. 23. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
Imádnék egy ilyen kis fingó galambot, ha nem akkor ereget amikor pumpálom😋.
2018. szept. 23. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
88%

Haverjaid csajai sose voltak őszinték

Mi nők is durrogunk olykor de még milyeneket... :D

Persze azért nem utón út félen de na

2018. szept. 23. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
84%

Kapcsolat elején alig várjuk hogy vége legyen a randinak mert már görcsben a belünk

Vagy ha ott vagyunk a srácnál akkor lehet sűrűbben megyünk illemhelységre óvatósan béke galambot eregetni

Tudod mekkora felüdülés tud lenni ha végre nem kell gőrcsőlni és szégyen érzet nélkűl ellengedni azt a kus gerlét vsgy egy kis bőfit mert a pizza ès a 3 dl Cola vagy ásvágy víz morajlik és a torkodban van a béka?!!!

2018. szept. 23. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
Szóba jött a múltkor, hogy az egyik haver csaja véletlenül eleresztett egy galambot. Én meg meséltem, hogy ez nálunk sosem véletlen.
2018. szept. 23. 20:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!