Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A barátnőm állandóan fingik,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőm állandóan fingik, én mégis kívánom őt. A haverok szerint ez gáz. Szerintetek?

Figyelt kérdés
Már régóta nem szégyellős előttem. Olyan hangosokat és büdöseket tud szellenteni, hogy abba még az ablakok is beleremegnek. Ha az ágyon fekszünk és úgy ereszt el egy galambot, akkor szinte széthasad a matrac a segge alatt. Én mégis szeretem, sőt imádom, hogy ilyen nyílt. A haverjaim szerint ez ultra gáz, mert egy nő ne fingjon, ne böfögjön az ő meglátásuk szerint. Szerintetek?
2018. szept. 23. 14:59
1 2
 11/20 he84 ***** válasza:
71%
Egyáltalán nem gáz, bár nem értem, miért mondtad el a haverjaidnak. Ne érdekeljen, hogy ők mit gondolnak! A nők is, férfiak is emberek, mindannyiunknak van bele, bélgáza néha és mindannyian néha fingunk. Hasonlóan igaz ez a böfögésre is. Még jó, hogy nem a tüsszentés a bajuk,... Én nőként már szintén fingottam intimítások közben férfi előtt és egyáltalán nem volt gáz, nem csinált belőle semmi gondot se ő, se én. És nem ettől függ egy ember értéke, helyesen állsz hozzá, hogy így is szereted őt.
2018. szept. 23. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 he84 ***** válasza:
43%
Aha, hát ettől még nem kellett volna elmondanod nekik kérdező, csak mert egyikük beszélt egy ilyenről. Senki nem kényszerített rá, na de már mindegy, remélhetőleg tanultál belőle.
2018. szept. 23. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
100%
Üzenem a haverjaidnak, hogy üljenek vissza általános iskola 6. osztályába, mert jelentem, hogy a nőknek is van bélműködése és igenis ki kell engedni, amit nem lehet mindig csak a vécén. :) Sőt, az a bizalom jele, hogy előtted nem szégyelli a lány. Szóval a haverjaid nyaljanak sót, mert ezek szerint csak irigykednek, hogy velük még sose volt ennyire bizalmas egy nő se.
2018. szept. 23. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem nagyon visszataszító, dehát nyert ügyed van, hisz egymásra találtatok, és neked ez bejön, ez a lényeg.
2018. szept. 23. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
69%
A kapcsolat akkor mondható igazán bensőségesnek és őszintének, ha már nem szégyellitek a fingást.
2018. szept. 24. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 he84 ***** válasza:
75%
Egyáltalán nem visszataszító 14-es válaszoló. Ha annyira az, akkor az is visszataszító, ha egy férfi bármikor fingik, vagy böfög. Ugyan már,... Mindannyian ugyanúgy működünk ezekben és nem kéne szégyellni kiengedni! Ezeknek valahogy úgy is ki kell jönniük, ha tetszik, ha nem.
2018. szept. 24. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
100%
Előző, pontosan. Egy férfinek elnézhető a fingás, de egy nőnek nem? Komolyan csak azért lenne nőtől undodító, mert más van a lábuk között? Jézusom, az ilyen sznobok lakjanak inkább barlangban és játsszák az elitet máshol.
2018. szept. 25. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
52%
Szerintem mindkét nemtől visszataszító, ha nem diszkréten csinálja, hanem bárhol, bármikor, direkt minél hangosabban. Jellemzően a pasik szokták rohadt viccesnek érezni az ilyesmit.
2018. szept. 25. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 he84 ***** válasza:
A legtöbben nem direkt feltűnően, nem direkt hangosan finganak, akár férfi csinálja, akár nő! Már megint egy rossz általánosítás, hogy direkt feltűnően csinálják,... Ez nem így van, a többség nem tesz ilyet! Még én se! Az nagyrészt oké, ha az ilyenekre haragszol és rossznak véled, akik direkt feltűnően, de mi itt a normál kijönni akaró fingásról beszéltünk, hogy hadd engedjük ki, ami ki akar jönni, nem a direkt feltűnőről! Nem ugyanaz! Aminek ki kell jönnie, az hadd jöjjön ki normálisan mindenféle feszültség, izgulás és szégyenérzet nélkül! Csak mert egyesek erre érzékenyek és nem toleránsak, arról nem tehetünk,...
2018. szept. 25. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

#19

Nem általánosítok, hanem abból indulok ki, ami a kérdésbe lett leírva, lásd:

"Olyan hangosokat és büdöseket tud szellenteni, hogy abba még az ablakok is beleremegnek. Ha az ágyon fekszünk és úgy ereszt el egy galambot, akkor szinte széthasad a matrac a segge alatt."

2018. szept. 25. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!