Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mièrt áll fel a farkam minden...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mièrt áll fel a farkam minden oknèlkül?

Figyelt kérdés

Hazafele mikor utazok pestről, mindig jár az agyam, egyik pillantról a másikra a farkam meg ki merevedik, èrzem hogy kellene már csinálni valamit.

De normális ez? Olyan szexètvágy fog el hogy nem bìrim uralni a kis havert :D vèlemènyek?


2018. szept. 13. 15:08
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
98%
Nem hiszed el, dettó ugyanez vagyok csak nőben!!
2018. szept. 13. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Az a véleményem hogy minden egészséges fiatal fiú/férfi így érez szerintem!

Párom is ilyen.

2018. szept. 13. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Első kommentelő, te vagy álmaim asszony akkor 😂
2018. szept. 13. 15:26
 4/11 anonim ***** válasza:
75%
Valószínű azért, mert még fiatal vagy. Nem értem miért van tömegével ilyen kérdés. Nem tudjátok mi az a homo sapiens sapiens? A fiatal fiúkban tombolnak a hormonok. Ha a gondolataid nem is azon járnak és nem arra akarnál gondolni, attól még a tesztoszteron ami még ugrálva hatalmas magasságokba tud szökni, az beindítja a testi folyamatokat. Ez teljesen általános
2018. szept. 13. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
23 èves vagyok, nem tini. :)
2018. szept. 13. 15:34
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Vélemény hogy jól sikerült elbutítani a mai fiatalságot. Minél okosabb a telefon annál butább lett a felhasználó.
2018. szept. 13. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
67%
Orulj neki h feláll
2018. szept. 13. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Akkor sem igazán nyugtattak meg a válaszok, de azèrt köszi. 😎
2018. szept. 13. 15:45
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Ja, azt nem írtam hozzá, hogy biztosra veszem, hogy 24 évnél fiatalabb vagy. Csak megsúgom, hogy most vagy a csúcson tesztoszteron tombolás terén. Most vagy a legtermékenyebb is. Ez a 23 pont olyan, hogy már beáll nagyjából az általános szint és még nagyon magas
2018. szept. 13. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Ha nincs akivel kihasználd akkor persze rossz, főleg ha nyilvános helyen áll fel esetleg még jó nagy méreted van , de ez a természetes. Ne félj néhány év múlva elmúlik hogy állandóan áll, néhány évtized és annak fogsz örülni ha legalább akkor feláll ha használni akarod. Aztán már az se. Addig szexelj amig tudsz és van kivel.
2018. szept. 13. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!