Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A barátnőm szerint rossz lett...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőm szerint rossz lett a farkam íze! Mitől lehet ez? Régen sokkal szívesebben kapta be, most ahogy kijön az előváladékom, azt mondja borzasztóan rossz íze van, és nem szívesen csinálja így. Lent

Figyelt kérdés

Neki is volt 1x nagyon rossz ízű, és szagos a puncija, de túltettem magam rajta, és legközelebb nem volt olyan.


Elképzelhető, hogy néha-néha valami miatt más ízük van ezeknek a nedveknek?


Az étrendemen nem változtattam semmit, igyekszem egészségesen enni (hiszen sportolok), sok folyadékot iszom, és nagyon zavar, hogy a barátnőm nem csak úgy rárabol a farkamra.


Mit tegyek?


21F 19L


2018. szept. 9. 11:15
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Egyél sok ananászt,fahéjas dolgokat,szerecsendiót,mézet.Kerüld a tulzottan sós ételeket, az alkoholt szeretkezés előtt.
2018. szept. 9. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
89%

Nem ártana ilyenkor egy vizsgálat, hogy nincs-e valamilyen fertőzésed. Attól ugyanis megváltozhatnak az illatok, ízek odalent.

Meg nyilván a táplálkozás, életmód is befolyásolhatja.

2018. szept. 9. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
0%
Ez szerintem kifogàs. Nem szeret annyira szopni, csak az elejên még megtette, hogy imponàljon. Idővel még ritkulni fog, az oràl részéről.
2018. szept. 9. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Lehet hogy nagyon túrós a szerszámod.

Alaposan mosd meg!!!

2018. szept. 10. 02:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Körülmetélt vagyok, soha nem volt túrós. Ennél tisztább farok kevés van 😂
2018. szept. 10. 08:50
 6/6 anonim ***** válasza:
Ha követnéd az étrendi tanácsokat, írd meg lécci, hogy valóban lett-e változás. Nagyon érdekelne, hogy többről van-e szó, mint legendáról.
2018. szept. 10. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!