Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogy verjem ki így a farkam?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy verjem ki így a farkam?

Figyelt kérdés
Mindig amikor verem a farkam a sperma nem kilövel hanem csak kifolyik. Hogy lőjek nagyott?

2018. aug. 26. 11:29
 1/9 anonim ***** válasza:
80%
Próbáld meg legalább egy napig nem verni, és utána sokáig csinálni. Akkor nagy valószínűséggesl sok fog jönni.
2018. aug. 26. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
85%

Késleltesd az orgazmust. Csináld azt, hogy amikor már érzed, hogy épp, hogy csak el nem élvezel akkor abbahagyod és beiktatsz egy pár másodperces szünetet vagy akár 10-20 másodpercet is. Ezt ismételd több soron és maga az önkielégítés is legalább 15-20-30 percig tartson.


Nekem, ha tartok pár másodperces szüneteket és ismételgetem egy olyan hét-nyolc alkalommal olyan négy vagy öt nagy kilövellés történik ami akár 1-1,5 méterre is felszáll, ha fekszem.

2018. aug. 26. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
69%
Amikor érzed, hogy már jönni fog, akkor teljes gázból verjed neki, kb hogy érzed, hogy na most kinyomod. Bár így nehéz elmondani. Kicsit olyan, érzés, mintha egy revolvert csak hátrahúznál lassan, aztán bumm.
2018. aug. 26. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
65%
Milyen gyakran vered? Hány éves vagy?
2018. aug. 26. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
75%
Húzd el sokáig.
2018. aug. 26. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
47%
Miert kell cellovoldeben farkat verni ?
2018. aug. 26. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
46%

Nekem több mint 5 óra a rekordom...De egyébként az ilyen 3-4 órás verésektől már elég sokat spriccel xD próbáld tovább elhúzni az időt vele...

18/F

2018. aug. 26. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
81%

Sokáig csináld akkor tuti nagyot lősz :D Én van amikor órákig elhúzom, akkor megy mindenhova XDD

19/F

2018. aug. 26. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
0%
h
2018. aug. 26. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!