Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » 16 éves fiú vagyok hogyan...

16 éves fiú vagyok hogyan kerüljem ez azt hogy a bőrgyógyásznál ne álljon fel a farkam miközben ott matat? Verjem ki előtte? Vagy vegyek be nyugtatót?

Figyelt kérdés

#bőrgyógyásznál
2012. dec. 20. 10:04
 1/5 anonim ***** válasza:

Miért kell bőrgyógyászhoz menned hogy ott matrasson?


Nem fog felállni nyugi (hacsak nem csinos fiatal doktornő vizsgál,de ő meg bóknak veheti)

2012. dec. 20. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Kiverheted, csak arra vigyázz, hogy jóval előtte, ha küld laborba nem fogadják el a vizeletmintát, ha laknak benne.

Nem fog felállni, ettől régen én is paráztam, de hidd el, olyan helyzetben csak a fantáziánkban áll fel gyakorlatban elég előkeresni! :D

2012. dec. 20. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
azért matatna ott mert a zacskómon van bőrbetegség és azt akarom megvizsgáltatni ami meg a korát illeti 34 éves és 4 házzal lakik lejjebb (nem mellesleg nekem nagyon bejön mert csinos) de az nagyon égő lenne ha felállna szerintem.
2012. dec. 20. 12:38
 4/5 anonim válasza:
keress másik dokit
2013. jan. 7. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Nem gáz ha feláll nekem egyszer egy anyajegy volt mellette mármint a farkam mellett. Szexi 22 éves bőrgyógyászom volt ody a nyúlt rögtön felállt de nem mondot semmit csak anyut hogy:ooooooh
2018. dec. 28. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!