Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért reagálhatott így a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért reagálhatott így a férfi? 18l

Figyelt kérdés

A múltkor lefeküdtem egy sráccal már egy ideje kavartunk de mostmár le is feküdtünk. Én szex közben szeretem ha szorítják a nyakam és mondtam neki is közben hogy örülnék ha csinálná aztán megtorpant és mondta hogy félt engem és nem fogja megcsinálni

Miért mondhatta ezt? Ha odafigyel nem lehet baj


2018. szept. 11. 22:05
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
56%
Ehhez azért át kell esni egy pár ilyen kalandon, hogy az ember helyén tudja ezt kezelni és élvezettel művelni. Neked azért könnyebb ez mert erre vágysz, és te tudod biztosan hogy nem lehet baj, de neki ez nem egyértelmű. Vagyis ebben a tekintetben sokkal érettebnek számítasz mint ő, vagyis neked kell ebbe őt bevezetned, de nem csak őt, lehet hogy engem is be kéne vezetned, pedig én 32 éves vagyok és még én sem találkoztam olyan vagány csajjal mint te lehetsz. Egyébként mrg nem lehet baj😇👊🏼
2018. szept. 11. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Én se tudom, hogy megtenném e.

Egyrészt minden ember más, én ha elkezdek erőt kifejteni nehezen tudok finomhangolni. Én a kezemben kb. ugyan annyinak érzek 10kg-t mint 25kg-t. Azért az is milyen mesterkélt lenne, hogy 1 percen keresztül folyamatosan szorítom egyre jobban össze a kezem, hogy legyen lehetőség jelezni, mielőtt még elrepeszteném a légcsöved.

Másrészt meg taszító is számomra. Nekem mást jelent határozottnak lenni és durván, vagy megalázva bánni valakivel. Számomra ez taszító. Mellesleg a magukban nem elég erős emberek sajátja a görcsös "dominancia", meg hogy másokat alázzon. Erre csak azért térek ki, mert egyből jön majd a sok ficamos. Valaki csak ettől érzi magát valaminek.

Az a baj, hogy nem egyszerű a határ. Ha szenvedő fejet vág, meg esetlen hangokat ad egy lány, az már viszolygást ébreszt bennem. Én pl. az Inglorius Bastreds-ben is mindig átpörgettem Diane Kruger megfojtását:D De női küzdősportokat se nézek. Most még úgy rátenni a kezemet jelen esetben egy lány nyakrára, hogy annak semmi jele nincs a részéről még belefér, az még jön magától is, de több nem. Hiába önkéntes a részükről, számomra annyira idegen és nem fér bele. De ez olyan, hogy azt kérné valaki, hogy nyomja a bélsarát a mellére. Nyilván azt is szeretné aki kérné és arra meg sokkal többen mondanák, hogy ez durva. Itt nincs szó arról, hogy bármit megteszek mert szeretem. Elve nem túl valószínű, hogy egy ennyire különböző lányba beleszeressek. Ha nagy a különbség, akkor olyat kell keresnie a feleknek akikkel passzolnak.

2018. szept. 12. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!