Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért reagálhatott így a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért reagálhatott így a férfi? 18l

Figyelt kérdés

A múltkor lefeküdtem egy sráccal már egy ideje kavartunk de mostmár le is feküdtünk. Én szex közben szeretem ha szorítják a nyakam és mondtam neki is közben hogy örülnék ha csinálná aztán megtorpant és mondta hogy félt engem és nem fogja megcsinálni

Miért mondhatta ezt? Ha odafigyel nem lehet baj


2018. szept. 11. 22:05
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Félt, hogy megfojt...vagy túl perverznek gondolt.
2018. szept. 11. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Nem erőszak a fétise.
2018. szept. 11. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Még nagyon megszoríthatja és baj lehet belőle. Ha a levegő visszatartása a cél, nem jobb, ha víz alá nyom?
2018. szept. 11. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
3as nem ennek van egy hangulata ami borzalmasan beindít ha víz alá nyom akkor még én is félnek hogy megfulladok de igy tudok szólni hogy mikor sok ha máshogy nem akkor elhuzom a nyakamrol a kezét
2018. szept. 11. 22:11
 5/12 anonim ***** válasza:
Én megtenném
2018. szept. 11. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
55%
Félt h történne valami baj
2018. szept. 11. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:

Mert van benne egy érzés hogy nem akar bántani téged? Talán.

Csak azért gondolom mert én is így vagyok ezzel. Felizgat ha megszorongatnak vagy éreztetik velem milyen kiszolgáltatott vagyok de ugyanezt nem tudnám megtenni valakivel még akkor se ha kérne (talán megpróbálnám ha nagyon akarná)

2018. szept. 11. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Mert normális.
2018. szept. 11. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Mert nincs fojtás fetisshhe talán.
2018. szept. 11. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Még nincs meg a bizalom, őszintén szólva első alkalommal én se csinálnám. Bejön a dolog, nem azért, csak amerikában volt már hogy ezért csuktak le valakit, mert bolond nő rávette, hogy szorítsa meg a nyakát és azt hazudta erőszak volt.
2018. szept. 11. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!