Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Többek között filozófus,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Többek között filozófus, egyiptológus, kulturális antropológus vagyok, illetve egyetemi tanár. 6 nyelven beszélel, ebből 2 kihalt nyelv. Mennyire hátrány ez a csajozásban, alkalmi kapcsolat keresésben?

Figyelt kérdés

4 dplomám van és doktori címem.

Így ugye semmi esélyem a "lazább" hölgyeknél 18-38 között?

35/f


2018. szept. 7. 01:31
1 2 3 4
 21/37 anonim ***** válasza:

Azt, hogy hàtràny-e te érzed, de gondolj abba bele, hogy sok olyan embernek boldog családi élete van, aki eladó egy boltba, vagy sofőr, kőműves, vízszerelő stb.

Nem feltétlenül attól leszel jó parti, hogy mennyi diplomàd van, még mennyi a pénzed.

Csak ezt lehet nem oktatjàk azon a híres egyetemen.

2018. szept. 7. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/37 anonim ***** válasza:
95%
Hatalmas hátrány, ha mondjuk valamelyik holt nyelven kezded az ismerkedést, akkor jó eséllyel az életben nem találsz nőt magadnak. De ami sokkal nagyobb hátrány, amikor emberek 4 diplomával, ilyen helyesírással meg habil-debil doktori címmel ilyen értelmes kérdéseket tesznek fel... Ha nem egy troll vagy(amit kicsit nehezen hiszek el), akkor már értem miért tart ott a magyar oktatás ahol...
2018. szept. 7. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/37 anonim ***** válasza:
Szerintem akinek 4 diplomája van és 6 nyelven is beszél óhatatlanul megtanul egy idő után helyesen írni. Ezt nálad nem igazán véltem felfedezni, szóval szerintem ez kamu...Másrészt nem értem minek kell ilyen hülye kérdéseket feltenni?
2018. szept. 7. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/37 anonim ***** válasza:
2018. szept. 7. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/37 anonim ***** válasza:
Egyszerű: mondd azt, hogy kémelhárító vagy egyetemi fedőállással.
2018. szept. 7. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/37 anonim ***** válasza:
69%
Elég gyenge kamu, még azt se tudod, az egyiptológusok hány nyelven tudnak (minimum 4-5 holt nyelvet, de azt sem beszélik).
2018. szept. 7. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/37 anonim ***** válasza:
0%
Egyiptológiára szakosodni szerintem nagyon gyerekes és klisés
2018. szept. 7. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/37 anonim ***** válasza:
24: Ez olyan aranyos poén!:)
2018. szept. 7. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/37 anonim ***** válasza:

Nyilván kamuzik a kérdező, egyetemi tanár törvényben garantált illetménye olyan 550 ezer bruttó, ami 365 ezer nettó. Ami nem azt jelenti, hogy az egyeteme csak ennyit ad neki, hanem azt, hogy ennyit minimum kell adni, ha ott főállásban van.

Aki egyetmi oktató az tudja, hogy egyetemi tanározhatja magát, ha tanársegéd, de még akkor sem ha docens.

2018. szept. 7. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/37 anonim ***** válasza:
29: Ez melyik törvény? Mert szerintem a közalkalmazotti bértábla szerint keresnek.
2018. szept. 7. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!