Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Többek között filozófus,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Többek között filozófus, egyiptológus, kulturális antropológus vagyok, illetve egyetemi tanár. 6 nyelven beszélel, ebből 2 kihalt nyelv. Mennyire hátrány ez a csajozásban, alkalmi kapcsolat keresésben?

Figyelt kérdés

4 dplomám van és doktori címem.

Így ugye semmi esélyem a "lazább" hölgyeknél 18-38 között?

35/f


2018. szept. 7. 01:31
1 2 3 4
 11/37 A kérdező kommentje:

Utolsó, hol szóltam én le az alkalmazott tudományokat?

Idéznéd?


Amúgy, ha külön számolnám a BA és MA diplomákat (amit amúgy lehetne simán, sokan csinálják... Csak sejtettem, hogy valami idióta kötözködne miatta, ezért NEM így tettem), akkor a kérdésben már eleve minimum 5 diploma szerepelne, de látom a számolás nem az erősséged...

2018. szept. 7. 02:39
 12/37 A kérdező kommentje:
Nem utolsó, hanem nyolcas*
2018. szept. 7. 02:40
 13/37 anonim ***** válasza:
96%

11: Látod, EZ a hátrány, hogy annyira csak az agyadban van a vér, hogy az összes közül erre a hozzászólásra reagáltál, nem azokra, amik a laza kapcsolatra irányulnak.:)

Hogy lesz ebből bármi?:)

Fogadjunk, óvszer sincs nálad!

2018. szept. 7. 02:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/37 A kérdező kommentje:

#9. Igazad van, de a "tanár vagyok egyetemen" az sokak szemében ciki, mert ha pl. nem egyetemista lányról van szó, akkor azt sem tudja, hogy mi a különbség köztem és egy "egyszerű" osztatlan tanáris tanár között.

Őket meg sajnos nagyon lenézik... :/


Így igen, szoktam beszélni a többi diplomáról is.

Csak nem tudom, hogy ez javít, vagy inkább ront a helyzeten.

Mivel ezeket a szakokat mind eléggé lenézi a társadalom.

Ezért, mivel tanultam régészetet is, kompenzációként eléggé Indiana Jonesosra szoktam venni a figurát, csak sajnos nem vagyok sem igazi régész, sem Harrison Ford.

2018. szept. 7. 02:54
 15/37 anonim ***** válasza:

14: Igen, de ezek nem számítanak a csajozásban.

Magamat tudom ismételni.

VANNAK kompetenciák, amik számítanak, és azokban nem vagy pallérozott. Tokmind1, mit mondasz, a csajozásban előny az ész, de nem feltétel.

Van viszont 15-20 tulajdonság, képesség, ami KELL hozzá, és független a hivatásodtól, munkádtól, pénzedtől.

Ha ezek HELYETT beszélsz, az hátrány pl.

Másra kell a szád.

Egyébként pontosítsunk, mit szeretnél, milyen kapcsolatot?

2018. szept. 7. 02:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/37 A kérdező kommentje:

Elsősorban könnyebb kapcsolatot, mivel a családalapításra még nem érzem késznek magamat, komoly kapcsolatot pedig csak akkor akarok, ha már alkalmasnak érzem magam a férj és apa szerep vállalására.


Valamint szex terén amúgy sem vagyok nagyon tapasztalt.

25 évesen veszítettem e a szüzességem és azóta sem úszkálok a punc*ban...

Két kezemen meg tudom számolni az alkalmaimat.


Pedig átlagosan nézek ki és igényes is vagyok.

2018. szept. 7. 03:05
 17/37 anonim ***** válasza:
98%

Pont nem ez a rész volt erőltetett, mivel a foglalkozása egyetemi oktató vagy kutató. A beosztása és foglalkozása sem egyetemi tanár. Ezt olyan ember, aki ezzel foglalkozik és az önértékelése rendben van, nem fogja rosszul írni.

Explicit nem szóltál le semmit, implicit viszont mindent elmond az a hozzászólásod, amiben azt fejtegetted, hogy főleg az "olyan lányoktól kaptál hideget-meleget". Ezek a lányok nem azért pattintanak, mert a szakmád nézik le, hanem van eszük és öt perc alatt kiábrándulnak a narcisztikus stílusodból. Nem azzal van a baj, hogy ennyi diplomád van, hanem hogy rosszul kommunikálod le. Most se arra reagáltál, én márpedig nem ilyen vagyok, hanem tovább ragoztad a megdönthetetlen érdemeid. A lányoknak nem Indiana Jones meg Harrison Ford Kell, hanem egy kedves ember, aki szereti a munkáját. De te a munkáról nem úgy beszélsz, mint aki azt szereti, hanem a dicsőséget, meg a pozíciót, ami ezzel jár és ez visszatetsző. Ebből is süt, hogy pocsék az önértékelésed. A fő baj az, hogy ameddig az agyad fényezésével voltál elfoglalva, addig a lelkedről, az emberi kapcsolatokról meg a világról elfeledkeztél. Én első körben inkább egy pszichológust javaslok, amennyiben valós személy vagy.

2018. szept. 7. 03:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/37 anonim ***** válasza:

16: Igen, de mi a könnyebb kapcsolat a szótáradban?

Szerelmi kapcsolat, aki még nem a házasságot tervezi, vagy szexkapcsolat? Ezen a skálán bármit lehet érteni alatta.

Mindenesetre egyiknél sem az a perdöntő, mi a beosztásod, az viszont, hogy elő tudj rántani egy tiszta búvóhelyet tiszta fürdőszobával, ismerd a járást az STD-rendelésen, tájékozott légy a női intim higiéniában is és tudj óvszert használni, és érzéki legyél, ápold a hajad és a fogaid, az igen.

2018. szept. 7. 03:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/37 anonim ***** válasza:
Azt mondják,minél "szellemibb"egy ember,annál kevésbé fontos számára a testiség.Az általad felsoroltak max.ebben az értelemben jelenthetnek hátrányt, máskülönben nem.Az elmúlt 10-15 évben erre a kérdésre egyébként nem találtál választ?
2018. szept. 7. 04:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/37 anonim ***** válasza:
0%

250000 nettó a semmi nekem most is jól keresek 670000 persze ez nettó de egy másik melóhely a 810000 meg adja

A nőknek a lelkét azzal éred el ha lát pénzt

2018. szept. 7. 05:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!