Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Többek között filozófus,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Többek között filozófus, egyiptológus, kulturális antropológus vagyok, illetve egyetemi tanár. 6 nyelven beszélel, ebből 2 kihalt nyelv. Mennyire hátrány ez a csajozásban, alkalmi kapcsolat keresésben?

Figyelt kérdés

4 dplomám van és doktori címem.

Így ugye semmi esélyem a "lazább" hölgyeknél 18-38 között?

35/f


2018. szept. 7. 01:31
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
98%
Ez valami troll kérdés, amivel olyan válaszok kicsikarása a célod, hogy "dehogy hátrány, még előny is"? :D
2018. szept. 7. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 anonim ***** válasza:
Nyilván megfogtad a dolog lényegét...
2018. szept. 7. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 anonim ***** válasza:
Mennyi a havi jövedelmed ezzel a 4 diplomával és 2 holt nyelvvel?
2018. szept. 7. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 A kérdező kommentje:

#1. Nem. Őszinte válaszokat várok...

Azt el tudom fogadni, ha hátrány, de akkor valják be.

Kaptam már sok hideget, főleg alkalmazott tudományos területen tanuló, egyetemista lányoktól. (Mérnök, orvos, stb.)

2018. szept. 7. 01:39
 5/37 A kérdező kommentje:

#3. Jelenleg 250 nettó.

Volt már több is, kevesebb is.

Jelenleg csak egy munkahelyem van.

2018. szept. 7. 01:40
 6/37 anonim ***** válasza:

Nem hátrány.

Az a hátrány, hogy a többi képességben, ami kellene a laza csajozáshoz, nem vagy pallérozott.

Vagy igen?

2018. szept. 7. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 anonim ***** válasza:

4: És mire reagáltak hideget-meleget?

Mit csináltál? :-o

2018. szept. 7. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 anonim ***** válasza:
97%

35 évesen 250 nettóval maximum tanársegéd lehetsz, esetleg adjunktus. Egyetemi tanár semmiképp. Amúgy meg miért nem oktatsz külföldi diákokat? Ja, hogy külföldiek csak az általad leszólt alkalmazott szakokra jönnek? Doktori? Fogalmazzunk már pontosan, az PhD, amiről tudjuk, hogy egyetemi oktatóként szükséges muszáj, de nem ér fel a régi rendszerek nagydoktorijához, márpedig ilyen néven átlag ember inkább erre, mintsem a PhD-ra gondol. 4 diploma, aha úgy könnyű, ha a BA-t és MA-t külön számolod.

Ezekkel a fogalmi pontatlansagokkal elég érdekes hatást keltesz. Vagy egy unatkozó troll vagy aki netről kinézett valami fancynek hangzó dolgot és hülyíti a népet. Vagy pedig egy narcisztikus, öntelt állítólagos elsőgenerációs értelmiségi, aki nem az érdemei, hanem a felfuvalkodottsaga miatt nem talál magának párt.

Félreértés ne essék, én nagyra becsülöm azokat, akik nem alkalmazott szakra mennek, de a stílusod katasztrófa.


Üdv. Egy alkalmazott szakos 22 éves leszbikus, aki nyilván nem akar tőled semmit, csak bunkón kioktat, hátha veszed az adást négy diplomával.


(Irónia!!!)

2018. szept. 7. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 anonim ***** válasza:
98%

Nem értem. Alkalmi kapcsolatnál ezt így mind felmondod vagy mi?! Ha megkérdezik mivel foglalkozól, akkor tanár vagy egyetemi tanár.

"Lazább" hölgyeknél meg ugy is jó duma meg megjelenés kell.

2018. szept. 7. 02:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 anonim ***** válasza:
100%
8: Elég erőltetett volt.:) A foglalkozását mondta és a beosztásával érveltél.
2018. szept. 7. 02:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!