Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fleshlight vagy barátnő?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fleshlight vagy barátnő?

Figyelt kérdés
Melyik jobb szerinted? A műpunci sem olcsó, de legjobb a világon kb 22 ezer ft. Egy évre 1 liter síkosító kb 11 ezer ft. Nem kell hozzá óvszer, nem kell felesleges randi és puncit sem adnak a nők néhány esetben. Ami pedig a legfontosabb: nem csal meg, ha kicsi a péniszed és nem mondja, hogy csak ennyi volt?! És nem kell milliomos gentlemannak lenned, hogy lassan egy hajléktalan nőt is meg tudj hódítani. F/25

2018. szept. 1. 19:53
 1/9 anonim ***** válasza:
68%
Fleshlight
2018. szept. 1. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Inkább barátnő, ilyen műpncit még nem próbáltam, de talán nem ilyen reménytelen a helyzet, nyilván egy robot csaj vagy mű eszköz nem beszél vissza viszont nem gondolom hogy olyan kreatív lenne mint egy emberi lény, és ha már barátnőről beszélünk mondjuk nem csak a szex ami miatt kellemes lehet a társasága.
2018. szept. 1. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
59%
Mindkettőnek megvan az előnye. Nekem van fleshlightom, de nem szoktam olyan gyakran használni, a kezemmel sokkal intenzívebb az érzés, na meg a fleshlightot utána még el kell mosogatni stb.
2018. szept. 1. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Jobb lesz neked a műp.u.nci
2018. szept. 1. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 kovpet ***** válasza:
12%
Egyszerű a dolog, válaszolj erre: szereted a hisztériát?
2018. szept. 1. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
A fleshlight egyetlen hátránya számomra, hogy nincs segge, amit fogdoshatnék. Meg a fleshlight-ot hamar szétkúrom és ha már szakadt belül, akkor nem csúszik olyan jól :D
2018. szept. 1. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Nehéz kérdés....

A mupunci nem hagy el de másra nem jó a barátnő meg elhagy de másra is jó.....

2018. szept. 1. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 October15 ***** válasza:
66%

Őőő hát bnőt momentán nem keresek de azt a 33 ezer forintot meg inkább elverném valami hasznosabbra.


Amúgy akadjatok már le erről a pénz dumáról. XD Rohadjak meg botrány ahogy kinézek, csóró vagyok és fura mód mégis akadt 1-2 barátnő. :D [Okay a csóró relatív nyilván nem putrilakó vagyok de bőven átlag alatt.]

2018. szept. 1. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
0%
hat ilyen vilagi szuzek mint te, inkabb maradj a flashlightnal minthogy egy no tarsam kozelebe mereszkedj
2022. jan. 5. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!