Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A "szép" lányok miért zárkózot...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A "szép" lányok miért zárkózottabbak szexuális téren?

Figyelt kérdés

Eddigi barátnőim alapjávul véve, a szép lányok sokkal zárkozottabbak szexuális téren, mint a gyengébb kinézettel rendelkezőek.


Eddig azt tapasztaltam, hogy az alacsony, barna hajú, barna szemű lányok a legnyíltabbak a szexualitásban, naponta 1 szexet legtöbb esetben ők kérték tőlem, míg a magas/közepes magasságú, szőke hajú, kék szeműek sokkal visszafogottabbak, heti 1-2 ágyban töltött alkalom nekik bőven elegendő, ráadásul ott is sokszor (szinte mindig) nekem kellett kezdeményezni.


- ezzel nem azt mondom hogy a barna hajú lányok csúnyák, a szőkék meg szépek! Nekem a hajszín teljesen érdektelen tényező -


Most lehet engem támadni hogy mi fiúk(jelen esetben én) kategorizáljuk a nőket. De az a helyzet, fordítva is ugyan úgy érvényben van ez a bizonyos szelektáció a lányok körében :)


Aki esetleg tapasztaltabb a nőkkel szemben, nyugodtan kifejtheti a véleményét hogy szerinte ez igaz -e , vagy sem. Továbbá hogy miért!


Lányok véleményére is kiváncsi vagyok természetesen!


19/F



2018. szept. 1. 17:34
 1/9 anonim ***** válasza:
97%

Az kis barnák a legfincsibbek😜😛 mert gondolom nekik nagyobb a libidóuk ami még jobb.

A magasak személy szerint nem jonnek be nekem pedig 184 cm vagyok😂 meg szerintem másnak sem szoktak annyira így visszahúzódóak lettek.

34F

2018. szept. 1. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
69%

Alacsony szőke vagyok, ilyenkor mi van? Ejnye, "gyengíti" az alacsony termetem a szőkeségből adódó szépséget... :( (ha esetleg nem érted, irónia).


Én személy szerint nem szeretem az ilyen kategórizálást. A libidó meg nem függ sem a hajszíntől, sem a magasságtól.

2018. szept. 1. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
59%
Általában minél kevésbé esztétikus egy lány külseje, annál inkább kompenzál a szexualitásával, hogy bepasizhasson. A nagyon szép lányok legtöbbször megjátsszák a jégkirálynőt, mert alapból nem hagyják békén őket a pasik.
2018. szept. 1. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Szerintem nem vagyunk zárkózottak, csak ne mertek hozzánk szólni!
2018. szept. 1. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Hat nem vagyok zarkozott de konkretan mintha a sracok felnenek hozzam szolni. Sokat csak neten irnak. Nem mernek hozam jonni.
2018. szept. 1. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
bár igazad lenne..ugyanis én meg egy jó magas srác lettem és a magasak tetszenek, ráadásul heti kettő bőven okés
2018. szept. 1. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
5%

nem zárkózottabbak,csak más a használati utasításuk.

ha azt megfejted,akkor ugyanolyanok lesznek,mint a kéjenc barnák.

szélsőséges és nem szó szerinti példával-

a kéjenc barna arra élvez,hogy te élvezel,felizgatja ahogy kiadod magad előtte és állattá válsz.

a szőke meg arra gerjed,hogy kiérdemelhesse azt,hogy ezt láthassa,ezért őt harcoltatni kell egy kicsit,hogy ugyanolyan lázba jöjjön mint a barna és attól fog begerjedni.

tehát utóbbinak a fejébe kell bejutni és a megfelelési kényszerét kell felébreszteni mély álmából.

2018. szept. 1. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Utolsó... ennél ostobább választ nehezen lehetett volna összehozni 😂
2018. szept. 3. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
35%

Nem az hogy nem mernek hozzád szólni meg közeledni hanem csak nem akarnak!

Amit egy pasi akar azt megis fogja tenni, egy lány lesz az utolsó nekik amitől félnének.

Ezzel nyugtatod magad? Beszarás xd

Biztos attól fél megszólítani:'D

2018. szept. 6. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!