Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiúk, férfiak! A festett...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, férfiak! A festett vörös hajú lányokat, nőket tényleg kevésbé találjátok vonzónak, szépnek?

Figyelt kérdés

[link]


Pl. ha valaki ilyen vörösre festi.



2018. aug. 16. 08:46
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
En szeretem a festett es az eredeti voroset is beindit :)
2018. aug. 16. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Honnan szedted ezt a sületlenséget?
2018. aug. 16. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
NEKEM TÚLSÁGOSAN IS BEJÖNNEK A VÖRÖSEK :)
2018. aug. 16. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
32%

Én az eredeti vöröset nem szeretem. Nekem tényleg nem fontos úgy általánosságban a hajszín, csak vörös ne legyen:D Meg az eredeti vörös a legritkább és speciális genetikát jelent. Nekik van a legvilágosabb bőrük is. Érzékenyebbek, zavarosabbak. Ez nem általános tévhit, a vöröseknek pl. a legalacsonyabb a fájdalomküszöbe ténylegesen.

A festett vörös pedig 99%-ban elcsépelt és esetlen. Egyértelműen harsány akar lenni. A tipikusan önbizalom hiányos nők teszik ezt. Nézzétek meg, hogy a kövér nők között mennyi festett vörös van! Annyira tipikus.

A képen lévő sötétvörössel amúgy nincs nagy baj. Már-már közel áll a barnához. Szóval azzal különösebb baj nincs, de azért ez is elég harsány.

Viszont ilyet írni, hogy a férfiak nem találják szépnek... Sok férfinak bejön. De nekem speciel nem

2018. aug. 16. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%
Nincs ezzel különösebb baj, ha amúgy "rendben van" a nő...😀
2018. aug. 16. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
Nem a hajszín számít. Hanem szép legyen, aztán az összkép dönt le a lábamról
2018. aug. 16. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
Semmi gond vele.
2018. aug. 16. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
43%
Hát én még nem láttam aranyos csajt ilyen színű hajjal. Csak akaratos, törtető, egoista lotyót. Pedig ezzel a színnel nincs baj, a rózsaszínes piros sokkal rémesebb látványra is.
2018. aug. 16. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:

#4

A természetes szőkéknek is nagyon világos a bőrük, szempillájuk, szemszínük általában.


Az, hogy esetlenek lennénk kikérem magunknak! :)

Önbizalomhiányos annál inkább, de ez nem hajszíntől függ. Szerény véleményem szerint.

És nem az önbizalomhiány miatt festem vörösre, de értem mit akarsz mondani. Lehet van benne valami.

2018. aug. 16. 09:11
 10/20 anonim ***** válasza:
100%

nem érdekel miért olyan szinű a haja amilyen, de az legyen ápolt, szép, természetes.

ami irritál az a felvarrt póthaj, blöe.

2018. aug. 16. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!