Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogy nyújthatnám hosszabbra a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy nyújthatnám hosszabbra a szexet? A rendszeres maszturbálás segíthet, hogy ne menjek el hamar?

Figyelt kérdés

Mindig elég hamar elmegyek szex közben, ami bennem frusztrációt okoz. Mindig hosszú az előjáték, sokáig nyalom és ujjazom a barátnőmet, de amikor beteszem, akkor 2perc alatt elélvezek.

Mit tehetnék, hogy ne menjek el hamar? Ha sokat maszturbálok, az segíthet?



2018. aug. 30. 23:55
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
63%
Igen, de jó sok időbe telik.
2018. aug. 31. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
86%
Gondolom, még fiatal vagy, ilyenkor ez természetes. Én "randi" előtt kivertem, szex közben pedig teljesen semleges dologra próbáltam gondolni, amikor éreztem, hogy mindjárt elmegyek. Nekem bejött.
2018. aug. 31. 05:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
82%

Mióta szexeltek? Ő az első neked? Amúgy meg ahogy említették előttem, nekem is bevált az elején (meg néha még most is alkalmazom csak már ritkán) hogy ha érzem hogy elfogok menni hamarosan akkor más dolgokra gondolok.

Én pl matekozom fejben, szorzok osztok, integrálok ilyenek :D Valamint segít a póz váltás is, meg ha kicsit megállsz. Óvszert használtok amúgy? Mert akkor ne a legvékonyabbat valamint van olyan óvszer is ami késlelteti kicsit az elélvezésedet.

2018. aug. 31. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
77%
Szex közben gondolj egy tál pacalra.
2018. aug. 31. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
63%
Gondolj valami undorító dologra és akkor nem mesz el olyan hamar.....elvileg
2018. aug. 31. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim válasza:
63%
#4 válaszoló. Én probáltam de csak hamarabb elmentem :(
2018. aug. 31. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
62%

Kedves kérdező, én amikor erzem, hogy elmegyek elkezdem magamban mondani Petőfi Sándor Szeptember végén c. verset. Viccesen hangzik, de nekem működik. Nem is kell sokáig mondani.


Másik taktika: a szexben nincs berögzült menetrend. Amikor a petting után eljuttok a szexhez, kezdd lassú tempóban. Ha érzed, hogy mindjárt elmész, nincs megtiltva, hogy kivedd, és kicsit ujjazd, vagy nyald a barátnőd. Ő is értékelni fogja a változatosságot, te pedig kicsit megnyugszol. Ne érezz semmiféle frusztrációt, a szex élvezet, megkönnyebbülés, és jó móka. Neked is az lesz, ha elengeded az idegeskedést. :) 21F

2018. szept. 4. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
78%
Csináld azt hogy bekukkantasz, és eldurransz! Elkezded az előjátékot, és mire ujjal nyelvvel jól felizgatod a párod, ismét fegyverben vagy! Akkor elkezded újra, és miután eldurrantál, (már kicsit lassabban, ) ujjal nyelvvel kielégíted! A dologban az a rossz, ha elnyalod, akkor 2-3 napig nem fogja kívánni a szexet újra!
2018. szept. 14. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
36%
Valami olyat hallottam, hogya a gatyába a bőrt felhúzvas teszed el a kardot, akkor nem lesz annyira érzékeny, és talán lassítja a dolgod!
2018. szept. 14. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
63%

Undorító dologra gondolj

És előtte masztizz sokat

2018. szept. 15. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!