Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ugye hogy milyen csodálatos...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ugye hogy milyen csodálatos lények a nők? Mi lenne velünk nélkülük? Igazi csodák. Szerinted is?

Figyelt kérdés

2018. aug. 26. 16:50
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
#19 Mert te nem szelektálsz? Mi férfiak ugyanúgy szelektálunk.... hagyjál már hogy te csak a belső értékeket nézed...... a nőknek ugyanúgy joga van válogatni ahogy nekünk is
2018. aug. 26. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim ***** válasza:
100%
Ha már így gondolod, nem ide kellene kiírnod, mert az itteni nőkről mindent el lehet mondani, csak azt nem, hogy csodálatosak.
2018. aug. 26. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 anonim ***** válasza:
Az itteni nők között is van ilyen csak meg kell találni.
2018. aug. 26. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim ***** válasza:
Nagyon szép kérdés csokrot állítottál össze. A válaszom roviden:Sok van mi csodálatos,de a nőknél nincs semmi csodálatosabb!Azt hiszem,nem tudnám felsorolni azt a mérhetetlenul sokmindent,amit én a nőktől az elmúlt 23 évben kaptam.Szenvedélyt,szeretetet,odafigyelést stb.Ez nem jelenti azt,hogy nem voltak kudarcaim, fájdalmas elválásaim tőlük. De valahogy ezekből is mindig jól jöttem ki,mert a következő élmények kárpótoltak minden nehéz percért.Jelenlegi párommal több mint 6 éve vagyok együtt. Elképesztő Nő minden szempontból, naponta kb 30/50 szer nevetünk együtt, törődő,hazias stb.Amit pedig a kolbászommal tud művelni, azt egy férfi csak a legszebb álmában tudja elképzelni.;) Összességében, ha már ez a szexualitás topic,nagyjából 1300-1500 szor voltam együtt nővel. Nem sokkal,mert sosem voltam egy trófeagyűjtő.Ha nem lennének a nők, én nagyjából felkötném magam az elsö fára.
2018. aug. 26. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim ***** válasza:
0%
A lábfejük, a talpuk valóban szép sokuknak:).
2018. aug. 26. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim ***** válasza:

- Te nem is szereted a nőket?

- Dehogynem. Kedvesek, megértőek, türelmesek. Mélységesen tisztelem a nőket.

- ??? Voltár már nővel?

(Ikrek - 1988) :D

2018. aug. 26. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim ***** válasza:
ma 19:45. Én ezt egy szóval nem említettem, hogy csak a belsőt nézem, nem tudom miből vetted ezt ki.. Igen nézem a külsőt is, DE nem olyan mértékben mint ők, és ezen van a hangsúly.. Pl a 170cm-el engem nem zavarna, egy velem egymagas 170cm-es vagy kicsit magasabb pl 175cm-es nő.. Szerinted náluk ez így van? Pl: Látom nap mint nap, hogy a 155cm-es kis hónaljcirkálók mellett kivétel nélkül 180-190cm-s férfiak vannak. Na akkor kik a kirekesztők és válogatók?
2018. aug. 26. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim ***** válasza:
26%

Csodálatosak , nélkülük semmit nem tudnánk csinálni.

Ugyan is náluk van az összes punci.

2018. aug. 26. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim ***** válasza:
29%

Köszönöm ezt a kérdést, feldobtad a napom, örülök, hogy vannak pasik, akik még becsülnek minket!

Aki másképp gondolja, meg legyen inkább meleg! Az ilyen aljas, undorító, semmirekellő, lenéző pasik miatt nem kell már nekem senki...

2018. aug. 26. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim ***** válasza:
Na erről beszéltem. Sajnos sokszor az ilyenek miatt nem rúgunk mi se labdába mert már tőlünk normális felfogásúaktól is tartanak a nők....
2018. aug. 27. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!