Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ugye hogy milyen csodálatos...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ugye hogy milyen csodálatos lények a nők? Mi lenne velünk nélkülük? Igazi csodák. Szerinted is?

Figyelt kérdés

2018. aug. 26. 16:50
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:
58%
ISTENNŐK!
2018. aug. 26. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 anonim válasza:
73%
Vissza is élnek rendesen a férfiak "csodálatával".
2018. aug. 26. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 anonim ***** válasza:
50%
Abszolút így vagyok ezzel én is. Nem csak gyereket nevelnek,dolgoznak,főznek ránk, és még szexuálisan is helyt kell állniuk. Hatalmas Respect! Imádlak titeket! Aki mást mond az csak azért teszi mert még agyilag nem érett meg ehhez de idővel rá fog jönni.
2018. aug. 26. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 anonim ***** válasza:
0%
#3 Édesanyád sem?
2018. aug. 26. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 anonim ***** válasza:
60%
Nekem az édesanyám sem az, akárhol is van. A nővérem pláne. Tényleg ekkora szánalmas nyalizást. Résszint a biológia, résszint az ahogy szocializálódnak gyerekkortól kezdve teszi őket jellemtelenné. Nem vagyok nőgyűlölő, ugyan úgy megvetem a legtöbb férfit, saját hibáimat se tagadom se magam, se más előtt és ezekkel a hibákkal együtt szeretem az embereket. De ilyet mondani... Mielőtt valaki megkérdezné, hogy a barátnőimről is így vélekedtem, igen így. Hiába látom a temérdek hibát, akkor is szeretem. Éppen erről beszéltem, ettől még lehet szeretni valakit, lehet látni a pozitívumokat is, illetve e mellett van egy megmagyarázhatatlan dolog is.
2018. aug. 26. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 anonim ***** válasza:
54%
Ilyet az állít, akinek semmilyen nemi illetve társasági tapasztalata sincs az életben. Ez nem egy "aranyos vagyok de senki sem szeret" gyk függő faszi véleménye ahogy a nem jellegű válaszok többsége sem ezen kérdés alatt, tényszerű jelenség hogy egyre több önmagasztaló sőt pszichopata bekrepált-rögeszmés elméjű női egyed tenyésztődik a világon a szellemi/lelki fogyatékos kanfдszokkal összefüggésben. És ez bőrszíntől meg kultúrától független. A romantika korszaka lejárt szóval senkit sem érdekelnek a mézesmázos dicsőítő szerepjátékok ebben az időszakban mindenki vagy a húspiacon vagy a vágóhídon értékesíti magát azaz vagy megfelelsz a másik teljes önámításban élő egójának vagy egy senki vagy. Nem kertelem a témát csak mondom hogy úgy teljes egészében egyetlen egy élőlényt sem szabad csodálni, csak bizonyos tulajdonságáért max, merthogy a primitívség a természet első számú alapköve és senki sem törekszik arra hogy ezt megmásítsa. Akadhatnak általában bizonyos nemes tulajdonságai mindenkinek de ez nem törvényszerű sőt eléggé random, szóval ha azt mondod hogy (ha már kategória) szexualitás terén a nők vagy legalábbis belőlük kerülnek ki a legvonzóbb legvonalasabb egyedek a világon az érthető mert a kellemes megjelenés a női lát sajátosságai (bár van aki a durvát szereti na mindegy) de mondom ezt pártatlanul sőt állítom az univerzum is elvárja ne alázkodj meg semmilyen jelenség előtt és ne válj annak prófétájává, mert azzal kibдszottul lejáratod magad és annak mértéke meg következménye csak környezettől és szituációtól függően változik. Na mindegy itt abbahagyom tapasztalatból tudom ezen a fórumon akár egy sort is kockázatos leírni mert a végén még háborút is hajlamos leszel kirobbantani és hüledezni fogsz amikor megtudod hogy te voltál annak okozója.
2018. aug. 26. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 anonim ***** válasza:
*lét
2018. aug. 26. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 anonim ***** válasza:

A háborúk nem a csodálatból lesznek. Még csak nem is fanatizmusból a legtöbb esetben, szóval még csodálat szülte fanatizmust sem lehet összevetni vele.

Bár lehet, hogy arra gondoltál, hogy itt indukál egy nagyobb feszültséget. Bár szerintem csak az általános belelovallás lehetséges végeredményére írtad

2018. aug. 26. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 anonim ***** válasza:
Jó hosszú nyelved lehet! :) Mitől lennének csodálatosak? Gondolom nem vagy alacsony 170cm számukra nem-férfi férfi, vagy ronda férfiatlan tojásfejű, mert akkor más lenne a véleményed. Eléggé aljasan szelektálják ki a számukra KÜLSŐRE értéktelen egyedeket, lényegtelen milyen ember vagy belsőre, hisz az csak 2-odlagos szempont..
2018. aug. 26. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 anonim ***** válasza:
Jajj, ne keverd már ide ezt. Az általános keserűséged kisírásakor soha nem szóllak le mint mások, de most ne fárassz már másokat ezzel. Se kis farka, se vézna testem nincs, jóképű vagyok és izmos, mégsem osztom ezt a bugyuta kérdést. A "legsikeresebb"(szerintem ilyen nincs, csak itt szoktak ilyennel dobálózni)férfi ismerősöm sem osztja ezt. Igazából egyetlen fiú ismerősöm sem. Pedig van egy pár és igen széles körből, külsőleg, korban, végzettségben és egzisztenciálisan. A te sikertelenségedből fakadó nézeted csak egy felületet ad ami hiteltelenségre ad okot.
2018. aug. 26. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!