Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogy tudnám barátnőmet rávenni...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tudnám barátnőmet rávenni hogy vegyük be egy barátnőjét harmadiknak?

Figyelt kérdés
Persze tudom most egy páran szavazni fogtok hogy nem elég nekem meg stb. Legutóbb mikor épp le...pott rám nézett, mosolygosan megjegyezte tetszene ha több lány csinálná igaz, persze mit mond ilyenkor az ember "ugyan, nem biztos". Neki meg van egy két barátnője aki szerintem egy kis unszolásra bele is menne, de nem tudom egyáltalán fel merjem a dobni a témát. Segítsetek
2018. aug. 16. 18:25
 1/9 anonim ***** válasza:
0%
Bár tudnám, az én barátnőmnek is van legalább egy barátnője akinek tuti eléggé bejövök ő is nekem, főleg ha együtt megyünk el kicsit iszogatni látszik, de mikor szóba kerül elbagatelizálja.
2018. aug. 16. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Talán próbálj meg vele kommunikálni "épp le...ott" közben vagy csak úgy anélkül.

Az szokott segíteni ha beszélgetünk a párunkkal 😉

Sok sikert 👍✋

2018. aug. 16. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
66%
Meggyőzni? Sehogy. Barátnőjét meggyőzni egy kis unszolással? Kizárt. Ha a kapcsolatotokat komolyan gondoljátok, felejtsd el a barátnőit, közeli ismerőssel ilyet nem csinálunk mert barátságokat tehet tönkre. Dobd fel a bnődnek, hogy téged ez izgat és hogy kipróbálná-e. De előtte olvass utána a dolognak, rengeteg jó anyag van fent a neten erről a témáról. Az alattam lévőkre meg véletlen se hallgass. Nem is értem mit vártál, hogy ide tetted ki a kérdést, úgyis csak nagyszájú nők fognak ide írni, hogy miként herélnének ki ha az ő faszijuk lennél. Vagy kanos arcok. Komoly kérdéssel itt nem érdemes próbálkozni, ebben a témakörben. Sok szerencsét a dologhoz, haladjatok lassan és ha nem vagytok valamiben biztosak, engedjétek el mert szerintem nem éri meg.
2018. aug. 16. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Inkább ne
2018. aug. 16. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Hat én valahogy nem lennék benne ebben. Persze vannak akik igen. Beszélj vele és meg tudod. De talán az túlzás lenne hogy a barátnőit vinned bele ebbe a dologba.
2018. aug. 16. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat
2018. aug. 16. 18:51
 7/9 anonim ***** válasza:
35%
Én csináltam már barátnőmmel és a pasijával. Veszekedés lett a vége, de élvezetes volt.19L
2018. aug. 16. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Hányinfer,kis görény vagy!! Vedd a legjobb haverodat előbb,te kis undoríto....
2018. aug. 16. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ha előtte beveszel egy pasit harmadiknak.
2018. aug. 16. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!