Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mit lehet tenni olyanok ha...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit lehet tenni olyanok ha nem érzem annyira a barátnőmet mint kéne?

Figyelt kérdés

Eleinte jó de ahogy nagyon bendvesedik, kitagul akkor már nem érzem annyira őt, meg gondolom ő sem engem.

Mit lehet tenni ilyenkor, kb 1 hete kezdtünk el szexelni, mindketten szüzek voltunk. (önkielégítést már abba hagytam, mióta van Ő )


22F


2018. aug. 5. 14:06
 1/7 anonim ***** válasza:

Használtok sikositot?

Am szerintem nem tudtok mit tenni.....

2018. aug. 5. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nem használunk, csak ami a gumin van.
2018. aug. 5. 14:12
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Valtsatok pozt, probaljatok ki tobbet is, lesz olyan, amelyik jo.


Pl hason fekszik, osszezart labakkal, te pedig rafekszel.

2018. aug. 5. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
61%
Intimtornával lehet szűkebbé tudná varázsolni a punciját.
2018. aug. 5. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Egyelőre ne aggódj, inkább kérdezd meg a barátnődet, mert meglehet, hogy tévedsz, és neki jó így.

Én sokáig csak a második menetben tudtam kielégíteni több nőmet is, amíg nem találkoztam eggyel, aki kicsit tágabb volt, így nem szorított annyira, és nem okozott gondot kitartani. Neki ez teljesen megfelelt, és megkaptam tőle a dicséretet: hogy te milyen kitartó vagy! :) Gondoltam, most már nem ábrándítom ki...

2018. aug. 5. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
5 ös válaszoló akkor az a jó ha tágabb?Kicsit összezavarodtam.
2018. aug. 5. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Amúgy a péniszem kerülete 13-14cm, a töve a legvastagabb. Ez csak nem olyan kevés, hogy ez legyen a baj. Vagy de?
2018. aug. 5. 15:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!