Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit lehet tenni azzal, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit lehet tenni azzal, hogy idegenek állandóan a barátnőmet zaklatják?

Figyelt kérdés
Nagyon szép lány, és nem, nem öltözködik kihívóan, de ami gyönyörű az így is úgy is átüt...lényeg, hogy jellemzően tömegközlekedési eszközön ha nagy tömeg van alányúlnak, hozzá simulnak beteg agyú, lúzer barmok, de ha még akkor is füttyögnek, beszólnak, ha ott vagyok. Az előbbit még el szoktam engedni, de amikor a fülem hallatára mondják, hogy jók a melleid stb., az kicsit felnyomja az agyvizem és nem egyszer balhéztam verekedtem már emiatt. Ezek után le se tudok higgadni, az egész estét tönkreteszik a fattyak, hiába mondja barátnőm, hogy ne törődjek velük, én az ilyet nem bírom eltűrni. Egy héten minimum 2-3 ilyen eset előfordul. Ő az első barátnőm, ezzel lehet valamit csinálni? Minden szép nőt így betalálnak az elmebejosok? 21/f
2017. ápr. 5. 14:50
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
78%

Valamit megiscsak tulhangsulyoz a baratnod, mert en is jol nezek ki, de maximum megneznek az emberek.

Vagy pedig nagyon szar kornyeken eltek, ahol rengeteg az alpari paraszt. Mert mondjuk amerre en jarkalok, ott nem jellemzoek az ilyen lecsuszott nyomorekok.

2017. ápr. 5. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
2%
Megvered az idegen zakaltókat. Ez a dolgod. Légy férfi!
2017. ápr. 5. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

1 - hát te merre járkálsz? :D Vidéken itt elég sok a kocsmatöltelék bunkó, de nem kell hozzá kocsmába menni.


2 - azért lássuk be az sem megoldás, hogy állandóan verekszem.

2017. ápr. 5. 15:03
 4/14 anonim ***** válasza:
66%
Mi a francért foglalkozol az ilyen barmokkal? Ezzel magadat minősíted. Engem is be szoktak találni, de nem foglalkozok velük, van nálam paprikaspray, ha kéne, de továbbmegyek és kész.
2017. ápr. 5. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
lehet, hogy nem mondják ki, de a barátnőd nem sokáig fog férfinek tartani barátom, ha minden bunkó beszólásra csak legyintesz...
2017. ápr. 5. 15:08
 6/14 anonim ***** válasza:
56%
Ilyenek az emberek velem is eztcsinálják mondjuk nekem (párom szerint) ku*rvás fejem meg alakom van pedig csak szempillaspirált használok nincs rajtam semmi más szoliba se járok hófehér vagyok térdig érő szoknyát hordok vagy sima nadrágot már csak ezek miatt a dolgok miatt is. De párom előtt nem mernek ilyeneket csinálni mert elég "terrorista" kinézete van. De irigylem a barátnődet hogy iyen rendes vagy hogy próbálod megvédeni mert velem egyszer történt az hogy párom előtt néztek meg nagyon feltűnően és én voltam a roh*adék ku*rva. Azon kivül hogy burkába járatod mást nem tudsz tenni.
2017. ápr. 5. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
92%
Lány vagyok :'D De a barátomtól is azt várnám, hogy vsak akkor lépjen közbe, ha tényleg probléma van. Minden egyes beszólás miatt verekedni szeretnél? Akkor csináld azt, de pl az én szememben pont az kevésbé férfi, aki folyton bunyózik...
2017. ápr. 5. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
93%

"a barátnőd nem sokáig fog férfinek tartani barátom, ha minden bunkó beszólásra csak legyintesz" - Hadd válaszoljak nőként, remélem nem haragszol. Én például pontosan az idézett viselkedést várom el a partneremtől ilyen helyzetben. Ha beszól valaki, meg tudom védeni magam (bár legtöbbször csak magasról tojok rá és nem méltatom válaszra őket), ha kell a segítsége, akkor kérni fogom, addig pedig szarja le ő is.

Ha kéretlenül nekiállna hepciáskodni, visszaszólogatni vagy neadjisten verekedni, nálam az lenne a szakítóok, nem akarnék olyan embert magam mellé, aki erőszakkal oldja meg a problémákat (én ezt a típust nem tartom férfinak, csak egy vergődő, kompenzáló fiúcskának) - az önvédelmi helyezetek ezalól termászetesen kivétel, de valami idióta beszólás ne érje el az ingerküszöbét, ha már nekem sem éri el.

2017. ápr. 5. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
19%
En beszolasra beszolast varnek el, ha fogdos, plane elotte, akkor viszont nyugodtan verje meg.
2017. ápr. 5. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Ne foglalkozz vele. Most mit tudnál tenni? Mondanád a barátnődnek, hogy csúnyuljon el? :D Örülj annak, hogy veled van. és lazulj el, mert a nők nem szeretik, ha egy férfi túlparázza, túlgörcsöli a dolgokat. Ha a nő megérzi, hogy elbizonytalanodsz.. az megint csak nem jó. RÁ figyelj, ne másra.


Sok sikert !


25F

2017. ápr. 5. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!