Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit lehet tenni azzal, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit lehet tenni azzal, hogy idegenek állandóan a barátnőmet zaklatják?

Figyelt kérdés
Nagyon szép lány, és nem, nem öltözködik kihívóan, de ami gyönyörű az így is úgy is átüt...lényeg, hogy jellemzően tömegközlekedési eszközön ha nagy tömeg van alányúlnak, hozzá simulnak beteg agyú, lúzer barmok, de ha még akkor is füttyögnek, beszólnak, ha ott vagyok. Az előbbit még el szoktam engedni, de amikor a fülem hallatára mondják, hogy jók a melleid stb., az kicsit felnyomja az agyvizem és nem egyszer balhéztam verekedtem már emiatt. Ezek után le se tudok higgadni, az egész estét tönkreteszik a fattyak, hiába mondja barátnőm, hogy ne törődjek velük, én az ilyet nem bírom eltűrni. Egy héten minimum 2-3 ilyen eset előfordul. Ő az első barátnőm, ezzel lehet valamit csinálni? Minden szép nőt így betalálnak az elmebejosok? 21/f
2017. ápr. 5. 14:50
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
88%

Jo kerdes. Hasonlo cipoben jartam en is. Neked elso kapcsolatod mint irtad (gratulalok a szep baratnodhoz) en mar jo par eve uzom az ipart vagyis nem vagyok olyan tipikus casanova bar megtehetnem en nagyon valogatos vagyok es a komoly kapcsolatot keresem mindig, nem huzom az idomet feleslegesen. Szoval eddig 2 baratnom volt, az exem meg a mostani parom akivel meg csak par honaposan vagyunk de az exemmel 4 evig huztam. Mindketten nagyon szep csajok, a baratnom meg szerintem a legszebb lany akit valaha lattam. En mar nagyon rutinosan kezelem az ilyesmit, eloszor nekem is frusztralo volt baromira pedig egyikuk sem oltozik kihivoan mindketten magas vekonyak pici mellekkel szoval nem adtak okot beszologatasra soha, megis megesett hogy molesztaltak oket ugymond. Beszologatas futtyoges ez kb alap.

Igazabol nem nagyon lehet mit tenni, a verbalis dolgokat el kell engedni a fuled mellett mert kulonben egesz nap jatszhatnad a rambot hogy mindenkit kiossz meg leverj. De nem lenne sok ertelme elmondom neked, altalaban akik beszolnak kva hulyek, alacsonyabb osztalybol (mar bocs de ez van) szarmazo agyilag megrekedt melosok ciganyok vagy sima trogerek, az ilyenekkel minek foglalkozni? Ne vedd fel tok felesleges, irigyek es szanalmasak ezt ok is tudjak. Egyebkent meg verekedni sosem szabad, pusztakezzel utcan nagyon rosszul jarhatsz. Pl barmelyikotok ne adj isten eshet szarul es betorhet a feje, veromleny keletkezik az agyban es szevasz. Most tokmindegy ki milyen kemenynek tartja magat ez mindenkire ugyanugy vonatkozik, nekem van olyan ismerosom aki emiatt ult x evet mert leesett a lepcson a tag akinek levert egyet es annyi volt. De en pl ketfele kuzdosportra is jarok ott tok jol levezetem normalis keretek kozott a feszultseget.


Ha meg valaki fizikailag zaklatja akkor nyilvan kozbe kell lepni mar ha ott vagy. Sajnos nem lehetsz mindig vele. Olyankor nem tudsz mit tenni, baratnodnek kell kiallnia magaert, csak megelozheted a bajt hogy este nem maszkal olyan kornyeken egyedul peldaul. A mostani parom nem olyan mint az exem o lefagyott ilyen helyzetekben de a baratnom mar nem hagyna szo nelkul ha tapiznak a buszon. Ha nem vagy ott neki kell megvedenie magat. A verbalis ugatast meg turd el, meg fogod szokni.

Nekem mar atalakult a kisugarzasom vagy mentalitasom vagy nemtudom mert mar jo ideje nem tortent ilyen, regen gyakran beszoltak. Mostmar szerintem en is magabiztosabb vagyok mint akkor fizikailag is de inkabb mentalisan, mar egybol kiszurom az ilyen balhes egyedeket es altalaban egy nezessel elintezem hogy ne legyen sok kedvuk beszologatni. Szerintem olyanok mint a kutyak ha nem vagy magabiztos megerzik es ugatni kezdenek :D

A kerdesre a valasz igen minden szep not betalalnak, akit nem nagyon az vagy szimplan szerencses vagy jo kornyeken jarkal ahol ritka az ilyen. Remelem segitettem picit. 22/F

2017. ápr. 5. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%

Gratulál a szép barátnőhöz... wow.


Van egy rossz hírem, engem bálnaként is zaklatnak. Mindegy nekik.

2017. ápr. 5. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Mondjuk ne akarj megverni minden szembejövőt az utcán. Hidd el, mindjárt nyugodtabb életed lesz.
2017. ápr. 6. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Engem is rengetegen megnéznek, fütyülnek, beszólnak stb, de viszont tényleg valami borzasztó pocsék helyen élhettek, ha már odáig fajul, hogy alányúlnak...azért szerintem mégiscsak az öltözködésén vagy a viselkedésén is múlik ez, mert egyszerűen nem tudom elhinni ezt, hogy fogdossák, volt, hogy egy őrült hozzám akart nyúlni, és a buszon hozzámsimultak de egyszer történt ez, ráadásul a barátnődnek kellene elküldenie őket a halálba elsősorban. Viszont én nem hiszem, hogy baj lenne azzal, hogy kiállsz a barátnőd mellett, de a verekedésig nem kéne eljutni, mert egyszer mondjuk téged fognak jól megverni. Az én párom az ilyet jól kezeli, kiáll mellettem, de nem keveredik verekedésbe, intelligensen lekezeli az ilyen helyzeteket.
2017. ápr. 6. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!