Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Lányok! Hogyan tudnám újra...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Hogyan tudnám újra szerelmessé tenni a barátnőmet, már alig beszélünk és távkapcsolatban vagyunk?

Figyelt kérdés

Jó volt régebben, de már alig beszélünk.

Amikor beszélünk, akkor mondjuk egymásnak hogy szeretlek. Nem akarom elengedni, nem opció! NE is mondjatok ilyet.

A kérdés az az hogy hogyan csináljam újra izgalmassá ezt neki? Még sok évig távkapcsolatba kell lennünk!


Lányok! Ti mit várnátok el a pasitoktól ha távol van? Mire van szükségetek tőle hogy égjen bennetek a tűz?


2017. márc. 11. 21:41
 1/6 anonim ***** válasza:
.... de felkellett ebrednem...
2017. márc. 11. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Hát ha nem írsz neki akkor nem fog lenni semmi sem. Pl: én is így voltam de inkább nem erőltettem.
2017. márc. 11. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Én irogatok neki, de ő nem nagyon.
2017. márc. 13. 18:09
 4/6 anonim válasza:
Szia 16 éves lány vagyok és ott már baj van ha a lány nem ír és nem foglalkozik a kapcsolattal. Ne haragudj ha elkeserítettelek. De én is most így vagyok a párommal már fél éve vagyunk együtt és nekünk is van ilyen napunk h alig beszélünk de egyszerűen sokáig nem bírjuk ki egymás nélkül. Próbálj meg elmenni hozzá és készíts neki egy meglepit pl:egy romantikus együtt fürdést,ilyesmit (én erre vágynék ha ilyen problémám lenne), próbálj vele több időt eltölteni és ha nem változik semmi akkor kérdezd meg tőle h szeret e, és h veled akar e még lenni ,vagy h van e más :/. Jah és még valami minden nap mond el neki h mennyire szép ,h Nála szebbet még sosem láttál ,kérj tőle sok képet (smink nélkül) ,legyél édes és (ha már éltek szexuális életet) akkor mond h mennyire kívánod ,h érezze h mennyire fontos neked.
2017. márc. 13. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Előző vagyok,"mi is így vagyunk" ,vagyis mi is távkapcsolatban vagyunk a párommal.
2017. márc. 13. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Még azért annyit megtesz hogy elolvassa amit írok. remélem csak rossz kedve van, mert nagyon szeretem őt.


köszi a választ.

2017. márc. 13. 19:51

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!