Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Lányok! Mivel tudnám boldogabb...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Mivel tudnám boldogabbá tenni barátnőmet, akivel távkapcsolatban vagyunk?

Figyelt kérdés

Már csináltunk mindent, képküldés, beszélgettünk, hülyéskedtünk és valahogy érzem hogy már nem boldog, inkább a barátaival beszélget mint velem.


Csak lányok válaszoljanak létszi. Ti mit várnátok el a pasitoktól, akivel távkapcsolatban éltek?


Ne írjátok azt hogy nincs értelme! Tanácsokat kérek lányoktól! köszi.


2017. márc. 5. 22:34
 1/5 anonim ***** válasza:
Úgy hogy talalkozol vele!
2017. márc. 6. 03:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Hány km és milyen idokpzpnként találkoztok?


Egyébként hacsak nem vagytok erősek, biztok magatokban, és be látható idon belül nem tudtok összeköltözni, felejtsétek el.

2017. márc. 6. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Én több, mint 2 éve vagyok távkapcsolatban, csináltunk már jópár dolgot, egyszer írtam egy kérdést, hátha tudok még ilyeneket gyűjteni, és nem te vagy az első, akinek be is linkeltem. Válogass, hátha van, ami tetszik, akár kicsit átalakítva, vagy ez alapján eszetekbe jut valamin nektek is. Legyetek kreatívak! :)


https://www.gyakorikerdesek.hu/tini-parkapcsolatok__egyeb-ke..


17/L

2017. márc. 6. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

#1 vagyok. És igaz pasi vagyok.

Mi havonta 1x tudtunk talizni, 290 km volt. Mint irta nem volt boldog.

Ez az ÖNZÉS. Nem MI-ben gondolkodott. Mint a "A kis hercegben" a róka, hogy varta volna a talit, "ünneplőbe öltöztette volna a szivét".

Eljött januar. Mar havi 2x tudtam volna menni.

Csak mar nem volt hova! 😭

2017. márc. 6. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Még nem éltem távkapcsolatban, de voltunk már távol néhány hétig, és ha minden terv szerint megy, akkor 7 hónap múlva fogok. Anglia-Budapest.

Nekem az segít sokat előre elfogadni, hogy tudom mikor fogunk találkozni, van mire várni. Már most szinte napra pontosan tudom mikor fogjuk egymást látni.

Skype, képek, és meséljetek egymásnak minden apróságról -mit ettél ebédre, milyen az idő, mit csinálsz éppen, találkoztál a szomszéddal, felidegesített egy hülye a metrón...hogy úgy érezzétek részei vagytok egymás mindennapjainak.

Küldjetek csomagot egymásnak. Nem értékes dolgokat, hanem amiről eszébe jutsz.

Vigye ki magával egy pólódat vagy pulcsidat.

Mi ilyenekben gondolkodunk.

18L

2017. márc. 6. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!