Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Akik távkapcsolatban élnek...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akik távkapcsolatban élnek hogyan bírják ki?

Figyelt kérdés
A barátommal 3éve vagyunk együtt,minden nap beszélünk,és egy héten minimum 2x találkozunk. Ám most elutazik 3 hónapra külföldre,és én nehezen fogom viselni. Akik távkapcsolatban élnek ,hogyan bírkoznak meg a hiánnyal? Valaki volt már hasonló helyzetben?

2017. jan. 10. 20:50
 1/8 anonim ***** válasza:
A távkapcsolatnak sosincs jó vége :/
2017. jan. 10. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

#1-es, te aztán nagyon tudhatod:)

Nem bántásból, de 13 évesen honnan tudod ezeket?O.o

http://www.gyakorikerdesek.hu/tini-parkapcsolatok__szerelem_..

2017. jan. 10. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Én december 27-én találkoztam utoljára a barátommal és valószínűleg legközelebb csak áprilisban,a tavaszi szünetben lesz rá újból lehetőségünk.Mivel nagyon fiatal vagyok, ezért csak a szüleimmel tudok eljutni a fiúhoz és ők valószínűleg előbb nem fognak ráérni. Én is elég nehezen bírom, de már talán kicsit jobban mint a kezdetekben, akkor még elég sokszor rámjött a sírás...De nagyon szeretem a barátomat és ő is engem. Úgy érzem, hogy a távolság nem szakíthat el minket egymástól.
2017. jan. 10. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszönom!:)
2017. jan. 10. 22:05
 5/8 anonim ***** válasza:
0%
Maszturbálj😁
2017. jan. 11. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Lázár Gergely válasza:
A távkapcsolatnak két kulcsa van: a bizalom és a türelem. Én is távkapcsolatban élek sajnos, mert nem találtam mást (a magyar lányokban csalódtam). 3,5 éve vagyunk együtt, 4,5 éve ismerem őt. A távkapcsolatot úgy kell itt érteni, hogy tízezer kilométerre van tőlem. Magyarul nem tud. A fent említett kulcsoknak sokszoros jelentőségük van ilyen esetben. Míg a kapcsolat elején le kell fektetni a szabályokat, ehhez mindkettőtöknek ragaszkodni kell (pl. közös képek nem kerülnek ki az internetre, vagy csak kevés, facebook-státus meg nem változtatása) Minden nap beszélgetni kell, ha sikerül Skype-ra összejönni, az már egy pozitívum. Ha egy órát beszélni tudsz vele, értelmet ad a napnak. A beszédtéma gyakran legyen szélsőséges, tehát a szexről is kell beszélni. Ha kimész hozzá (kétszer voltam nála kint), minden pillanatnak különös jelentősége van. Mivel hiányzik, szeretkezni is fogsz vele (szexelni nem feltétlenül). 3,5 éve vagyok együtt a párommal. 2016-ban mentem ki hozzá, mert nem bírtam nélküle. Aztán, utolsó napon úgy gondoltam, hogy teszek egy lépést. Feltettem neki A kérdést. Náluk nincs gyűrű, de a szülőknek bele kell egyezniök és a férfinak meg kell ajándékozni őket. Feltettem neki A kérdést. Mindenki azt mondta, hogy IGEN.
2017. jan. 14. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod! :) és gratulálok! Szép,hogy ma még vannak ilyen őszinte kapcsolatok! :)
2017. jan. 14. 00:43
 8/8 Lázár Gergely válasza:

Nagyon köszönöm. :)

Jön októberben, hogy meglátogasson engem és néhány magyar barátját.

2017. máj. 9. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!