Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogyan vehetném rá a barátnőme...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan vehetném rá a barátnőmet legalább egyszer?

Figyelt kérdés
Szeretném rávenni a barátnőmet legalább egyszer, hogy elégítsen ki orálisan. Csak addig, amíg kipróbálnám, hogy milyen érzés is lehet.. Igazából én szoktam Őt nyelvvel és újjal is, de Ő nem szeretné..

2018. aug. 12. 19:59
 1/8 anonim ***** válasza:
Hany eves? Regen en se mentem volna bele, par hete csinaltam eloszor, es majdnem 20 vagyok..
2018. aug. 12. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
17%

Elég önző a barátnőd, ha hagyja hogy te kinyald, de ő nem viszonozná...Én komolyan elbeszélgetnék vele a helyedben, hogy szeret-e egyáltalán téged. Nem a szopás miatt, hanem mert akit igazán szeretünk, azt boldoggá akarjuk tenni. Te is ezért nyalod ki nem?

Persze van akinek időre van szüksége, én 20 éves koromig egyáltalán nem akartam kipróbálni, aztán az akkori barátommal is csak 5-6 hónap után. Őt igazán szerettem, azért tettem meg neki.


Amúgy meg nem értem a logikád...tudni akarod milyen érzés...és ha tudod hogy jó, akkor vagy elvárod tőle ezentúl is, vagy megcsalod, mert tőle nem kapod meg...akkor miért lenne jó ha kipróbálnátok? :D

Persze hülyeséget kérdezek mert valóban jó dolog, csak szeretném megtudni a te logikád mentél hogy miért is akarod kipróbálni, mi a terved utána :D

2018. aug. 12. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Ő 18. Igazából csak szeretném átélni. Nem csalnám meg Őt soha, pláne nem emiatt.
2018. aug. 12. 20:08
 4/8 anonim ***** válasza:
73%

Az a "soha" nem tart majd sokáig ha belekostolsz az orális kényeztetés örömeibe.


N

2018. aug. 12. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nyugi! Ha minden egyéb rendben akkor erre is sor kerül majd (akár kérés nélkül is).
2018. aug. 12. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
18%
Te se nyald ki. Fel nem foghatom, hogy van ennyi önző ember. Az én barátom is elvárja, de a viszonzás az náne. Beszélj vele erről, kérdezd meg, hogy miért nem akarja,mondd el neki, hogy ennek a dolognak kölcsönösnek kellene lennie. Aztán vagy érdekli, vagy nem, hogy te mit akarsz.
2018. aug. 12. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
63%

Azt hol írta a kérdező, hogy a barátnője "elvárja"?

Azt gondolom, a szexben semmi nem kötelező, semmit nem teszünk azért, mert a másik "elvárja".

Sosem akarnám rávenni a partnerem olyasmire, amitől ő idegenkedik vagy éppen undorodik. Ha szeretem, akkor elfogadom, amit nyújtani tud, ha nem, keresek olyat, aki azt akarja nyújtani, amire vágyom. Ennyi.

2018. aug. 13. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
40%
Hát már ne is haragudj, de nekem az rohadtul önző dolog, ha a másik megteszi, te meg magasról tojsz rá, hogy neki is lenne rá igénye. Lehet nyugodtan lepontozni.
2018. aug. 13. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!