Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Hogy vehetném rá a barátnőmet?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy vehetném rá a barátnőmet?

Figyelt kérdés

Két éve vagyunk együtt,és két dolog van,az egyik,hogy ő még sohasem volt nőgyógyásznál,és szerintám már elég régen el kellett volna mennie,de egyszerűen nem mer.

A másik dolog,hogy pontosan ezért nem szed fogamzásgátlót,és engem sajnos dörzsöl a gumi,ha lehetne inkább nem húznék.


2011. ápr. 22. 11:57
 1/6 anonim ***** válasza:
75%

Mondd meg neki, hogy ideje lenne elmenni. Egyébként is úgyvan, hogy miután először megjön neki, évente kéne menni.

ha fél egyedül elmenni, mondd meg neki, hogy kérje meg valamielyk barátnőjét, hogy kísérje el, vagy oylan felnőttet akivel jóba van.

Esetleg beszélj erről a legjobb barétnőjével (a nőgyógyászról, ne a gumiról;D)

2011. ápr. 22. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
73%

nőgyógyászhoz menni ijesztő és félelmetes neki, a szexhez meg már nagylány? ohh..


neked meg nem kényelmes a gumi tényleg? hát ezt nem is gondoltam volna hogy van olyan férfi aki nem szívesen húzza fel..


tökéletes pár vagytok


nem értem mit vársz a válaszolóktól, mi hurcoljuk el a barátnődet dokihoz?

2011. ápr. 22. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
csak a női szemszögre voltam kíváncsi...
2011. ápr. 22. 14:17
 4/6 anonim ***** válasza:

Egyébként fogamzásgátló nem mindenki szedhet, és nem minden nő bírja.


Megjegyzem, nem értelek benneteket. Elvileg szexuálisan felvilágosult emberek tömkelege jár ide az oldalra, de mindegyikőjüknek csak annyiban merül ki a védekezés fogalma, hogy gumi vagy tabletta. A védekezésnek van még számttalan egyéb módja is.

2011. ápr. 22. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Talán várjál mégnéhány évet még elég idős lesz ahhoz hogy ne féljen a doktorbácsitol.Ha dörzsöl a gumi és nem akkarod hordani vazalinezd be a belsejét vagy kösd el az óndo vezetéked vagy tegyélbele egy dógot ha a slagnál és a vízipisztolynál bejön akkor nálad is fog.


flopilemez

2011. ápr. 22. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
84%

Ha seggből-szájba nyomjátok nem kell gumi és a nőgyógyász se kancsalít be az idilli képbe:)


elbűvölő átlag ember

2011. ápr. 22. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!