Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Férfiak! Titeket nagyon zavar...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Titeket nagyon zavar ha egy nőnek striái (terhességi csíkjai) vannak? Több lent

Figyelt kérdés
Szóval 18 éves átlagos testsúlyú és testmagasságú lány vagyok de így is vannak rajtam striák. A derekamon, combom belsején, a fenekemen és a melleimen is vannak sajnos ilyen fehér csíkok. Ez titeket férfiakat mennyire ábrándít ki?
2018. aug. 16. 12:57
1 2 3 4
 31/34 anonim ***** válasza:

Aki itt nem a tömeg által adott válaszokat adja, azt az okos emberek lepontozzák. Másrészt a stílusod... Hagy némi kívànnivalót maga után.

Békülj ki előbb a testeddel, a stílusod szedd rendbe, mozogj sokat, válts életmódot és talán akkor nem jut eszedbe butasàgokon kattogni.

Nem érdekel, hogy hány százalékon vagyok, nevetséges. Nem az a tré, hogy más vagy, mint a többiek, sokkal inkább az a gáz, ha olyan akarsz lenni mint a többiek. Én nem vágyom erre.

2018. aug. 17. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/34 A kérdező kommentje:
Hat meg a te stilusod ;) kepzeld en nem megyek oda random emberekhez beszologatni ha feltesznek egy normalis kerdest. Masreszt te honnan a bubanatdbol veszed azt hogy en mennyit mozgok? Ha annyira marha okos lennel mint amennyire azt elhiszed akkor tudnad hogy meg a vekony nokon is elofordulhatnak striak (nem terhessegi csikok mert attol egyesek agybajt kapnak). Ja es kepzeld nem neked akarok megfelelni. A stilusodbol itelve ha te lennel az utolso ember a foldon sem kellenel. Szoval bocs hogy osszetorom az almaid de baromira nem akarok pont neked megfelelni. Ugyhogy ha kiszorakoztad magad es jol kiverted arra hogy belekothetsz egy 18 eves lanyba akkor mostmar mehetsz is innen mielott nem jelentelek. ^^
2018. aug. 17. 17:24
 33/34 anonim ***** válasza:
Pont erről a stílusról beszélek.
2018. aug. 17. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/34 A kérdező kommentje:
Akkor en is javasolnek neked egy eletmodvaltast. Hagyj fel a “gyerekek” baszogatasaval az internetet keresztul, anonim modon es menj ki a kertbe, jatssz a gyerekeiddel, vagy a nevelt gyerekeiddel, nem tudom, gyomlalj, ultess szep viragokat hatha egy kis lelket ont beled a latvanyuk. :3
2018. aug. 17. 19:49
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!