Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Férfiak! Titeket nagyon zavar...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Titeket nagyon zavar ha egy nőnek striái (terhességi csíkjai) vannak? Több lent

Figyelt kérdés
Szóval 18 éves átlagos testsúlyú és testmagasságú lány vagyok de így is vannak rajtam striák. A derekamon, combom belsején, a fenekemen és a melleimen is vannak sajnos ilyen fehér csíkok. Ez titeket férfiakat mennyire ábrándít ki?
2018. aug. 16. 12:57
1 2 3 4
 21/34 A kérdező kommentje:
Foglalkozz a gyermekeiddel és a feleségeddel, ennyi idősen ne itt éld ki magad.
2018. aug. 16. 19:47
 22/34 A kérdező kommentje:
Melleseg meg ki siránkozik? Feltettem egy kérdést. Szerintem gondjaid lehetnek a szövegértelmezéssel.
2018. aug. 16. 19:49
 23/34 anonim ***** válasza:
Nem tőlem vannak a gyermekei. Kissé idegesnek tűnsz... Kislány 😊
2018. aug. 16. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/34 A kérdező kommentje:
Tényleg? Na ne mondd. Ki nem lesz ideges ha inzultálják? Főleg névtelenül.
2018. aug. 16. 21:38
 25/34 anonim ***** válasza:

Kicsi vagy te még. Árt a striáknak, ha ideges vagy, csak csúnyább lesz...

Készülj inkább rá a sulira. Nemsokára kezdődik, akkor nem lesz talán időd unatkozni és ennyi butaságon gondolkozni.

2018. aug. 16. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/34 A kérdező kommentje:
Te meg keress más szórakozási lehetőséget. Vénemberként elég szar életed lehet ha idejössz és anoním módon próbálsz másokat beoffolni. Sikertelenül. :D
2018. aug. 16. 23:05
 27/34 A kérdező kommentje:
Komolyan az öregek szokása manapság ez a sulis beszólás meg a kicsi vagy okosság? Vagy mi van már? :D vigyázz a gyomlálással úgy tűnik napszúrást kaptál azért beszélsz ennyi faxságot.. menj szedd be a gyógyszereidet tatuska :D
2018. aug. 16. 23:08
 28/34 $$$$$ ***** válasza:

Engem egyáltalán nem zavarna. Ha valaki tetszik akkor pont nem érdekelne hogyha vannak striái ...

18/F

2018. aug. 17. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/34 anonim ***** válasza:
😂 Nagyon buta gyerek vagy.
2018. aug. 17. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/34 A kérdező kommentje:
Nálad nem butább az biztos. Felnőtt ember vagy és leállsz egy “gyerekkel” vitatkozni? :) Csak gratulálni tudok az érelmi szintedhez. Bár szerintem te egy vén szottyadt faxú búbánatos ember vagy aki arra veri ki nap mint nap hogy mindenkibe beleköt. :) nagyszerű életcél! Nem is csodálom hogy 39%os vagy.. :s
2018. aug. 17. 09:39
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!