Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Férfiak! Titeket nagyon zavar...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Titeket nagyon zavar ha egy nőnek striái (terhességi csíkjai) vannak? Több lent

Figyelt kérdés
Szóval 18 éves átlagos testsúlyú és testmagasságú lány vagyok de így is vannak rajtam striák. A derekamon, combom belsején, a fenekemen és a melleimen is vannak sajnos ilyen fehér csíkok. Ez titeket férfiakat mennyire ábrándít ki?
2018. aug. 16. 12:57
1 2 3 4
 11/34 A kérdező kommentje:
#10 csak gratulalni tudok ahhoz hogy semmit nem tudsz rolam de ma itelkezel. :) Nem vagyok anya es a striakat masneven terhessegi csiknak szoktak mondani! Ugyhogy gratulalok neked en is.
2018. aug. 16. 14:07
 12/34 A kérdező kommentje:
Mellesleg ha esetleg nem tudnal olvasni ferfiakhoz szolt a kerdes. Nem kioktatast vartam.
2018. aug. 16. 14:07
 13/34 A kérdező kommentje:
Ja es a kommentekben leirtam hogy nincs gyermekem te nagytudasu..
2018. aug. 16. 14:08
 14/34 anonim ***** válasza:
Szerintem pihenj rá a szeptemberre! Nemsokára suli. A szex megvár, míg felnőtt leszel agyilag is. Ha esetleg mégis ágyba kerülsz valakivel, védekezz, ne szülessen egy gyermek ilyen buta embertől!
2018. aug. 16. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/34 anonim ***** válasza:

Ha látnánk bölcsebbek lennènk... Mert van akin egyáltalán nem zavaró mert olyan a bőrszíne vagy mert nem is olyan vészes

De ha úgy nézel ki mint egy szolis zebra ott már lehet lennènek gondok

Személy szerint engem nem hiszem hogy zavarná de nem vagyunk egyformák

2018. aug. 16. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/34 A kérdező kommentje:
#14 szerintem meg maradj csendben jo? :) okosabb lettel volna ha csendben maradsz. Kepzelem hogy te mennyit szexelhetsz ;) mielott valakinek probalsz beszolni inkabb a sajat hazad tajekan nezz korbe oksi? :D aztan majd probalkozz ujra ;) majd azt en tudom hogy lesz e gyermekem vagy sem, bar olyan idiota mint te sosem lesz az biztos :) na pa.
2018. aug. 16. 15:31
 17/34 anonim ***** válasza:
Épp minősítetted magad.
2018. aug. 16. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/34 A kérdező kommentje:
Te meg ha nem tudsz ertelmes valaszt adni egy egyszeru kerdesre akkor mehetsz innen, senki nem kivancsi rad :)
2018. aug. 16. 19:24
 19/34 anonim ***** válasza:
Ilyen fiatal lánynak elég szégyen, hogy ilyen a teste. A feleségem 50 éves elmúlt, 4 gyermek után is szép a teste. Genetika. Ok ez is benne van, viszont lehet tenni minden ellen és nem itt siránkozni.
2018. aug. 16. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/34 A kérdező kommentje:
Szégyen hogy ilyen a testem? :) Láttad már vagy mi? Mi az istent tudnék tenni ha te magad mondtad hogy GENETIKA.. édes jó isten gyere le..
2018. aug. 16. 19:46
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!