Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek fogok kelleni...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek fogok kelleni valaha egy lánynak is?

Figyelt kérdés

Levegőnek néznek a lányok, mintha nem is léteznék. Az utcán rám sem néz egy lány sem. Barátnőm sem volt soha. Pedig már huszon éves vagyok. Tényleg ilyen ronda lennék? Meg a személyiségemmel is gondok vannak. Tehát így a kettő együtt nagyon rossz.

Lehet valaha barátnőm?

Magas és az átlagosnál kicsit vékonyabb vagyok.

Tényleg ilyen visszataszító ez?


2018. aug. 14. 17:10
 1/8 anonim ***** válasza:
Mi a gond a személyiségeddel
2018. aug. 14. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Noren1989 ***** válasza:
Te vagy az, magasvèkony sràc?
2018. aug. 14. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Küldj képet

Am biztos h fogsz valakinek kelleni

2018. aug. 14. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Mutass képet :)
2018. aug. 14. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Csendes, visszahúzódó vagyok...


2-es. Nem tudom mire gondolsz!?

2018. aug. 14. 17:16
 6/8 anonim ***** válasza:

Tegnap láttam a Rákóczi híd alatt a megállóban egy kb 167 centis 40kg-s srácot. Ki lehet jelenteni, hogy az arca is a csúnyábbhoz állt közel. Elég rajzfilmfigura feje volt és egy kifejezetten szép kb 172 centis lánnyal volt. Elég félszegnek is tűnt a srác, bár hogy milyen egy lánnyal azt nem tudhatom. Először bennem is az fogalmazódott meg, hogy a testvére, de nem gondolnám, hogy testvérek kézen fogva mennének és csókolóznának nyilvánosan. Ráadásul, hogy külsőleg is ekkora különbség legyen azért nem valószínű:D

Szóval bármi lehetséges

2018. aug. 14. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
69%

Azok a pasik, akik a külsejükkel hódítanak általában olyanok is. Felszínesek, ostobák, gyökerek, és önzők. (Szép, izmos fiúkák nem megsértődni! Ez nem igaz mindenkire)

A lehengerlő dumájú, intelligens, humoros, sármos pasik meg szétszakadt mackóban, kócosan, elhanyagolt külsővel is kimehetnek az utcára, akkor is fel tudnának szedni nőket.

A szépség mulandó. A lenyűgöző személyiség nem.

A külsődön sokat nem tudsz javítani, hacsak nincs pármilliód plasztikára, de kicsit formálhatsz magadon.

A személyiséged viszont változtatható, javítható. Gyúrj rá erre a vonalra. És hidd el, mászni fognak utánad a nők.

2018. aug. 14. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Az a baj ezzel utolsó, hogy nem biztos, hogy akarna változtatni. Lehet neki úgy tetszik a személyisége ahogy van, illetve nem is olyan képlékeny, hogy ezen lehessen változtatni. Hiába ez nem tetszik a lányoknak. Én nem is tudom elképzelni, hogy valakinek hogyan változhatna meg a személyisége. Akkor valójában nem is volt neki. Ezek trükkös dolgok szerintem. Például sok férfi ellenszenvesnek találja a csendesebb, kicsit esetlen fiúkat és nem csak a nők nem találják őket vonzónak. Én kifejezetten tudom őket kedvelni. Csak kicsit mindig attól félek úgy tűnhet, hogy mintha azért kedvelem őket, hogy legyen kit elnyomni, de ez nagyon nem igaz. Én nekem a túl harsány és akaratos emberek azok akik nem szimpatikusak általában, olyanok akiket meg pont szeretnek a nők. Persze nem azt mondom, hogy csak ilyen elesett emberekkel venném körbe magam. Elég kevés is az ilyen ismerősöm, de nekem nincs velük bajom. Én nem változtatnék rajtuk, csak pech hogy ez meg 99%-ban nem tetszik a lányoknak. Bár bennem van sajnos egy ilyen atyáskodó és gyámolító rossz beidegződés is. Ami a lányok felé is igaz
2018. aug. 14. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!