Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért olyan nehéz puncihoz...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért olyan nehéz puncihoz jutni? Kínáljak pénzt csajoknak szexért?

Figyelt kérdés
2018. aug. 14. 12:38
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Nem mondom hogy könnyű de sok dolognak kell passzolnia hozzá. Szerintem sok nőnek nem is a pénz számít hanem legyen szó bármilyen kapcsolatról hogy érezze hogy akár érzelmileg akár picit anyagilag a pasi mellett biztonságban van. Egyre kevésbé hiszek én is az online ismerkedésben, szombat este is beültem a törzshelyemre és valami oknál fogva a másik asztalnál megszólítottam egy nőt közel azonos korosztály vagyunk, aztán haladt előre az este, többször elment mellettem mondtam neki hogy még a végén elkérem a telefonszámát, erre először csak azt mondta hogy lehet hogy meg is adja. Mikor én hazamentem nem is említettem neki a dolgot ő mondta búcsúzásnál hogy na akkor itt a száma. Nem tudom lesz-e a dologból valami, lehet egy jó sörözés dumálás lehet mogy más de neki sem a pénzem kellett. Igen is mind a két oldalon vannak akik pasik részéről azt gondolják bárkit meg lehet venni, és nők részéről hogy csak akkor értékesek ha drága ajándékot vagy pénzt kérnek... Szóval szerintem egy kellemes estét szexet akármit nem lehet pénzért megvenni, szerepe van a pénznek de inkább azt figyeltem meg az számít ha valaki nem is kő gazdag de legyen kreatív és ha a nők azt látják benne hogy nem elveszett és alkalmazkodik a világ kihívásaihoz akkor lehet esély.
2018. aug. 14. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Sokszor egy kis penészvirág is akkora egoval rendelkezik, hogy egy 10 emeletes panel elbújhat mellette.


A kérdés az, hogy tud-e valamit nyújtani az ágyéki örömökön kívül...

2018. aug. 16. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!