Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért olyan nehéz puncihoz...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért olyan nehéz puncihoz jutni? Kínáljak pénzt csajoknak szexért?

Figyelt kérdés
2018. aug. 14. 12:38
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem pont elég ha megfelelően kommunikálsz velük. :)

A gépedből egy sem fog kiugrani, hogy ide dugd...

2018. aug. 14. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Élőben sem..
2018. aug. 14. 12:40
 3/12 anonim ***** válasza:

Kommunikacio a fontos es szerintem az is h nem egybol azt mondom h jajj dugunk vagy mint amiket pl itt is olvasok h mennyire fontos a meret mert csak 10cm stb...

Altalanan nalam a szex alapveto h ha mar ismerjuk egymast es szimpatia meg van

2018. aug. 14. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Kevés van azt azis foglalt

Biztos az van. És hogy ajánlasz? Szia Peti vagyok. Mennyié dugunk?

2018. aug. 14. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Nem kell kínálni, vannak oldalak ahol alapból kérnek. 😉
2018. aug. 14. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Mert nincs agyad. A pasik csak egy pinát akarnak, de egy nő egy értelmes férfi társra vágyna, de mi a retkes nyavaját kezdjen egy ilyen zombi herével, mint te?! Vegyél kecskét, neked az való!
2018. aug. 14. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Arra ott vannak a prostik havpénzt akarsz kínálni

Gondolom nem az átlagos normális csajoknál próbálkozol hanem a mű nőknél a pláza pitsáknál a világi ribiknél

Akkor ne is csodálkozz

24N

2018. aug. 14. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Én csak az élőben ismerkedésnek vagyok a híve, megfelelő kommunikáció, határozottság, és persze megfelelő "kiválasztás" szükséges hozzá...
2018. aug. 14. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

ez tanulható, mint minden más, akár sport, akár videójáték, akár az iskola


fogd fel úgy, mint egy videójátékot.

Ahhoz, hogy legyőzd a gonoszt (megszerezd a nőt), növelned kell az Attributeokat, mint Strength, Intelligene, Charisma és a többi. Ezek kombinációja kell. A legjobban a karizma befolyásol, de a többi is segít az értéken.


Hogyan lehet ezt tanulni? Hát ha nagyon nem tudsz sehol elindulni, akkor Youtube Tutorialok, de az is sokat számít, ha odamész csajokhoz beszélgetni. Elég ha az elején 2 mondatot váltasz, ez is legyen a célod.

Ha úgy mész oda egy idegen lányhoz, hogy "na őt én most felszedem", az nem fog menni. Ahhoz lvl 35-nek kell lenned. Úgy menj oda, hogy "na most vele két mondatot fogok váltani"


Ha ez már megy és fejlődsz, no problem ez a szint, akkor jöhet a következő:

"na most odamegyek és megnevettetem a lányt"


és így tovább, apró lépések.

Nem egyből kapsz, ehhez hetek kellenek, sok gyakorlás, de ha elérsz már egy szintet, akkor az a szint megmarad.

2018. aug. 14. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Ha csak pinát akarsz akkor vegyél a szexshopban. Praktikus, nem fáj a feje, nem kell virágot venni, nem kell moziba menni vele.

normális ember társra vágyik, szeretetre, szerelemre, törődésre, arra hogy a másiknak örömet szerezzen.

A pina csak járulékos dolog és nem valamiféle ellentétel, díj vagy szolgáltatás.

2018. aug. 14. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!