Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Egy szépen kidolgozott fiú...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy szépen kidolgozott fiú testén 1-2 igényes, szöveges tetkó vonzó szerintetek szexuálisan a csajoknak?

Figyelt kérdés

Sportolok de elkezdtem edzeni is már egy ideje,szerintem már látszik az eredménye és nemrég csináltattam 2 tetkót is magamra:)Mindkettő sima fekete színű és szöveg alapú,egyik a jobb felkarom belső részére került,a másik pedig a bal mellkasom alatt,függőleges irányban,egészen a bal combom,ágyékom felső részéig tart:)

Ti mit gondoltok,a csajok többségének egy sportosabb,izmosabb alkatú fiúnál az ilyen tetkó(k)bejönnek szexuálisan?


2018. máj. 13. 15:54
 1/6 anonim ***** válasza:
Nekem bejönnek a tetkós pasik, úgyhogy határozottan tetszene :) 23L
2018. máj. 13. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Szexuálisan a kisugárzás számít.

Legyél intelligens, humoros, érts a nők nyelvén.

Gyúrhatsz te non-stop, varrathatsz magadra bármit, hordhatsz akármilyen ruhát, ékszert, de ha egoista vagy, esetleg a viselkedéseddel taszítod a nőket, akkor totálisan mindegy mit teszel.

2018. máj. 13. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Alapjában véve tetszenek a tetoválások,de ezek a sablonos "szöveges,írásos,csillagos,stb.tetkók már elcsépeltek.Minden 2.embernek ilyen van,szerintem nem túl kreatív.
2018. máj. 13. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Ha tetsz,igen.

N

2018. máj. 13. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Attól is függ milyen szöveg.
2018. máj. 13. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
nagyon :)
2018. máj. 13. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!