Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mit csináljak, ha a kölyökképű...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak, ha a kölyökképűségem miatt nem jövök be annyira a csajoknak, nőknek szexuálisan?

Figyelt kérdés

20 vagyok, de állitólag 16 évesnek tűnök.

Főleg az arcom miatt...

Szálkás vagyok, de nagyon gyúrni nem akarok, mert csak 174 cm vagyok és nem állna jól.

Meg manapság a 16 éves gyerekek is gyúrnak amúgyis, így nem néznék ki felnőttebnek úgysem.

A szakáll növesztés annyira még nem megy, elég igénytelen. És migel szőke vagyok, a szőke emberekre gyakran jellemzően ilyen elég ritka lenne a szakállam, ami elég gáz.

Amúgy elég jóképű vagyok, 14-15-16 éves lányok gyakran próbálkoznak, de 20 évesen én nem velük akarnék kezdeni...


2018. júl. 6. 16:09
 1/4 anonim ***** válasza:

Most kiváncsi lettem rád! Küldesz magadról képet?

Amúgy szerintem van olyan nő akinek a kisfiús arc jön be.

Én pl. undorodom a szőrtől, ezért nem is baj ha egy pasi szőrtelen.

Nem gyúrni kell hanem rendesen sportolni, azt meg az egészséged miatt :)

2018. júl. 6. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
70%

Remélem nem a kérdező írt rám privátban, mert minősíthetetlen volt a stílusa!

Annyit írtam kiváncsi vagyok hogy néz ki, erre ilyet ír (valaki) hogy: "viszket a pitsád mi ri**nc"

Ez mit érez ilyenkor??

2018. júl. 6. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ne gyúrj, sportolj. Sokkal egészségesebben néz ki egy olyan pasi, akin van némi természetes izom a futástól, vagy úszástól, vagy saját testsúlyos edzéstől, mint az aki konditerembe jár és kötött mozgásokat végez.

Na meg milyen duma ez, hogy “csak 174 cm vagyok és nem állna jól”?

Te kizárólag 190 centis embereket látsz sportolni? Nem hallottál még Franco Columburól, Shawn Ray-ről, Choon Tan-ről, esetleg Shaun Clarida-ról? Az izom mindenkinek “jól áll”.

A szakáll sok nő számára nem férfias, hanem zavaró, csúnya és igénytelen. Ebben ne gondolkodj.

Nem hinném, hogy nem jössz be az idősebb nőknek. A saját korosztályodból nem is fogsz találni, valószínű, mert ők az idősebbeket kedvelik.

Öltözz talán másképp, olvass sokat, hogy választékosabb legyen a szókincsed. Sok nő (köztük én is) kedveli a fiatalabb fiúkat.

2018. júl. 6. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat! Nem én írtam privátba, de nem szeretnék képet küldeni senkinek...

Valamennyit sportolgatok, ettől vagyok szálkás, de sokan javasolják, hogy gyúrjam ki magam, járjak konditerembe, stb.

Szerintem ez nekem nem állna jól.

2018. júl. 6. 16:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!